Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vélemények? Cigi drágulás, új...

Vélemények? Cigi drágulás, új törvények stb.

Figyelt kérdés
Azzal hogy drágul a cigi, szerintem csak maguknak akarnak pénzt csinálni, nem azért mert annyira szentek lennének, hogy csak jót akarnak, meg hogy ilyen meg olyan helyeken ne lehessen dohányozni, most komolyan, nem jobb ha van egy dohányzó, és oda nem mennek be akik nem akarnak? Mert így mindenki az utcán fog szívni és az aztán k*vára jó az embereknek:D
2011. dec. 28. 10:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem lőjük agyon aki dohányzik és megoldódik a probléma. Addig meg fizessetek csak nyugodtan és ne füstöljétek tele az éttermeket, kocsmákat. Új Zélandon 2025-ben betiltják a dohányzást úgyhogy nem kell sírni remélem mi is el jutunk idáig szűkös határidőn belül.
2011. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%

Az emberek majd nem vesznek cigit,így az álla bevétele is csökken.

Szinte mindennek emelik az árát jövőre (ez biztos,újságírótól hallottam) , így mégtöbb ember kerül utcára->de mivel a törvény szerint nem lehet kint tartózkodni a hajléktalannak (ez 'érdekes'.) , és pénze nem lesz,hogy kifizesse a büntetést,börtönbe kerül.Ergo pluszköltség az államnak.....

2011. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem dohányzom, tehát személyesen nem érint a kérdés, de a véleményemet azért leírom. Azon ismerőseimtől akik dohányoznak mást sem hallok csak panaszkodást. Nincs pénz erre, nincs pénz arra... Mikor megemlítem, hogy le kellene szokni a dohányzásról és akkor egy kicsit több pénz jutna másra, akkor pedig nekem esnek, hogy ennyi örömük had legyen már az életben ha már folyamatosan csak robotolnak! Hát igen, végül is ez is csak nézőpont kérdése. Nekem nincsenek mindennapos anyagi gondjaim, de soha nem is költöttem magamra havi több 10ezer Ft-ot! Pedig én is gondolhatnám úgy, hogy nekem ez jár...

Egyet értek a dohánytermékek drágulásával, ez egy luxuscikk! Hasonlóképpen gondolkodom az alkoholról is.

Szánalmas, ha valakinek ez az egyetlen öröme az életben!

És nem vagyok elfogult, mert a szüleim és anyósomék is dohányoznak! Napi több doboz cigarettára van pénz? Akkor miért okoz gondot kifizetni a számlákat?


Az állam pedig nyilván nem az emberek egészségét félti. Az államnak nem érdeke, hogy sokáig éljünk. De ha választanom kell, hogy honnan teremtsenek elő pénzt a költségvetéshez, akkor az első helyen a dohány- és alkohol termékek állnak!

2011. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szerintem be kellene tiltani a dohánytermékeket az alkoholt a kávét és ami az egészséget károsítja az édességeket stb...

és akkor nincs vita. ezzel azt akarja elérni az állam, hogy össze vesszenek az emberek csak szítsák a tüzet mert a dohányosoknak nincsenek jogai? Mind agyon kell lőni? Milyen felfogás ez? Ép elméjű ember ilyet nem mond csak a rasszisták aki utálja a másikat.Én nem dohányzom de aki ilyet mond azt elítélem. A nem dohányzókat nem zavarja az sok kocsifüst? mert engem nagyon azokat mikor tíltják be?

2011. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Első, szerintem meg csak téged kéne agyonlőni. Agyhalott.
2011. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az ironikus mondatokat értelmezni kéne tudni. Az üzeneted is elég intelligens volt.

Nem kell hisztizni egy jó csapásirányba induló törvény meghozása ellen.

2011. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 okazaki shinichi ***** válasza:
89%

Neutronlovag

Annyira szánalmasan közelíted meg a dolgokat hogy az már fáj! Kicsit szálj magadba és gondolkozz el azon, milyen stílusban nyilvánítod ki a véleményeid!

2011. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

hát vagy tiltsák ki a dohányosokat minden közösségből, mondván hogy a cigi rossz, vagy drágítsák a duplájára a jövedéket hogy a dohányzókkal (az ország 30%-a) foltázzák a költségvetési lyukat, amire a nyugdíjpénz nem volt elég, de a kettő együtt az óriási pofátlanság.

mintha kirabolnál valakit, aztán miután megvan amit akarsz, még le is köpnéd. ilyet a cigányok sem csinálnak.

2011. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igazad van bingó!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
1. mi az hogy lőjjük fejbe? mi közöd van hozzá hogy ki dohányzik és ki nem? és látod ezzel a szar törvénnyel legalább rájössz, hogy inkább legyen egy dohányzó hely valahol mint hogy a pofádba fújják a füstöt....
2012. jan. 1. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!