Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vélemények? Cigi drágulás, új...

Vélemények? Cigi drágulás, új törvények stb.

Figyelt kérdés
Azzal hogy drágul a cigi, szerintem csak maguknak akarnak pénzt csinálni, nem azért mert annyira szentek lennének, hogy csak jót akarnak, meg hogy ilyen meg olyan helyeken ne lehessen dohányozni, most komolyan, nem jobb ha van egy dohányzó, és oda nem mennek be akik nem akarnak? Mert így mindenki az utcán fog szívni és az aztán k*vára jó az embereknek:D
2011. dec. 28. 10:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akár mejik oldalt olvasod mindenütt szidják a dohányosokat nem tudják felfogni, hogy az érmének is két oldala van.
2012. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Neutronlovag elég szánalmas vagy:D. Te fejbelőnéd a fél országot? Mert körülbelül annyian dohányoznka (ha nem többen).


De amúgy ne mondjátok már hogy az alkoholt is be kéne tiltani. Azért naaa:D, ezt senki sem akarja. Persze nem a z alkoholisták javára mondom, de azért ha jó buliba vagy, esetleg megünnepeltek valamit, akkor az italozás szerintem nem bűn:D.

2012. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Most nem azon volt a hangsúly, hogy tíltsák be az alkoholt stb csak ez a neutronlovag ki írtatná a földgolyó háromnegyedét mert kb annyian cigiznek szép kis nép írtást rendezne nem?
2012. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

AZ biztos, én is ezt mondomXD

11/13

2012. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
új rasszok: Dohányosok, Alkoholisták, és van a 2 együtt:D
2012. jan. 2. 01:40
 16/27 anonim válasza:

Te jó ég kérdező. Télleg ilyen retardált vagy? Direkt ki is hangsúlyoztam hogy nem az alkoholisták javára mondom, de szerintem egy buliba természetes hogy iszunk, és hogy néha napján berúgunk (hidd el ez még senkinek sem árt).Ettől nem hiszem hogy alkoholista lennék:D. De látom te ezt nem nagyon fogtad föl, és egyből lealkoholistázol ezért.

Egyépként meg te felsőbbrendűnek érzed magad hogy soha nem iszol és dohányzol? (és csak mondom, én sem vagyok aktív dohányos).

12/16

2012. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

ezt nekem mondtad? utolsó?

én nem alkoholistáztalak le.. énis iszom meg dohényzom..

2012. jan. 2. 15:24
 18/27 anonim válasza:
Ja akkor bocsáss meg. Csak az utolsó kommented, ezt h vannak új rasszok, azt hittem hogy az én kommentemre írod gúnyolódásnak. Na mind1 akk boccs félreértettem xD.
2012. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

,,mi közöd van hozzá hogy ki dohányzik és ki nem? és látod ezzel a szar törvénnyel legalább rájössz, hogy inkább legyen egy dohányzó hely valahol mint hogy a pofádba fújják a füstöt...."


Nem nekem irányult a kérdés de válaszonnék.

Sajnos mindenkinek köze van hozzá h ki cigizik, lévén h akkor is kapsz belőle ha te nem kérted senkitől. Pont azért, mert nap mint nap arcomba fújják a füstöt. Szerintem ez ugyan olyan korlátozás, mint bármelyik törvény azokra nézve akik nem dohányoznak. Legyél akárhol, mi akkor is cigizünk nem érdekel, hogy te nem akarsz füstöt nyelni. Ha vki alkoholista, ahhoz semmi közöm, ha valaki drogozik ahhoz semmi közöm, magába csinálja nem befolyásol. De aki simán rágyújt ismeretlenek mellett, az sajnos befolyásol, mert én is szívom amit ő. Ha ezt is úgy csinálnák, h otthon, ,,magánszférában" semmi ellenkezés nem lenne.

És ami azt illeti, eddig is a pofámba fújták a füstöt ezen semmi nem fog változni. :/

2012. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök neki, végre egy normális törvény is született.. utálom, mikor buszmegállókba ontják a füstöt mit sem törődve mások egészségével.. aki tényleg azt állítja, hogy neki csak "ennyi öröme" van, akkor az gondolkozzon el, hogy mit cseszett el, meg érdemes-e élnie, mert ha tényleg ez az "egyetlen öröme" akkor nagyon elcseszett élete lehet. -.-"

Írta valaki, hogy utálja, mikor nyavalyog valaki, hogy nincs pénze, de azért cigire mindig akad, na az ilyen embereket én is utálom, egyszerűen felháborító, nincs rendbe velük valami, ha ennyi eszük van, akkor meg is érdemlik, hogy ne legyen pénzük, költség csak cigire, legalább hamarabb kihullanak a selejtesek.. x)

2012. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!