Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vélemények? Cigi drágulás, új...

Vélemények? Cigi drágulás, új törvények stb.

Figyelt kérdés
Azzal hogy drágul a cigi, szerintem csak maguknak akarnak pénzt csinálni, nem azért mert annyira szentek lennének, hogy csak jót akarnak, meg hogy ilyen meg olyan helyeken ne lehessen dohányozni, most komolyan, nem jobb ha van egy dohányzó, és oda nem mennek be akik nem akarnak? Mert így mindenki az utcán fog szívni és az aztán k*vára jó az embereknek:D
2011. dec. 28. 10:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Örülök, ha elismerik a tehetségemet, mindenesetre hatékonyan megoldaná a javaslatom a túlnépesedés kérdését és evolúciós szempontból is hasznos lenne. Az akarat gyenge emberek számomra meg szánalmasak. Ha meg csak ennyi örömük van az életben, akkor ideje lenne újragondolni az eddigi pályafutásokat. Az olyan buli ami meg csak attól jó, hogy berúgsz, mint az albán szamár az nem is annyira jó buli, nem vagyok anti alkoholista, de nem igazán hatna meg, ha betiltanák az alkoholt.
2012. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Én nagyon örülök neki, végre egy normális törvény is született.."



Gondolkozok rajta, hogy öngyilkos leszek azért mert dohányzom igaz szeretek élni! és vannak örömök az életemben sokkal több mint a dohányzás, mert az csak egy káros szenvedély nem más az nem öröm tárgya legalábbis nekem. De elcsesztem mikor rászoktam, van 3 szép lányom de mindegy, had húljon a férgesse. Szebbnél szebb mondatok miket írtok, neked a családodban nem dohányzik senki? és nem is fog? úgy gondolod?

2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Anyám dohányzik jó ideig a házban csinálta amíg nem sikerült kizavarnom az udvarba. Ez az egyik oka a dohányosok iránti ellenszenvemnek, mert kib@szotul nem magánügy, ha valaki dohányzik.
2012. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Neutronlovag!


Ha neked a fiad (esetleg az unokád)dohányozna agyon lőnéd? vagy a saját anyádat? azért mert egy káros szenvedélynek hódol? nem inkább rábeszélnéd arra, hogy próbáljon meg leszokni mert az nem jó. Ez amit te írsz ez egy egyfajta gyűlölet nem érzel a másik iránt semmit sajnos csak gyűlöletet ez a fajta felfogás sem jó nekem elhiheted.

2012. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölet amit érzek, hanem megvetés. A szeretetemből csak az kap aki megérdemli ebbe a körbe nem tartoznak bele akik egy jó irányba haladó szabályozás miatt hőbörögnek egy fórumon. Nem lőném agyon a fiamat ha értelmezed az első hozzászólásomat akkor mást kéne belőle kihámoznod, az a szomorú, hogy senkinek sem sikerült ez. Ha az én gyerekem dohányozna kapna egy akkora atyai pofont amin elgondolkozhat, nem kapna zsebpénzt, mert az én pénzemből ne vegyen ilyen termékeket, internet, tv é buli megvonás, hogy legyen ideje gondolkodni és tanulni. Persze le ülnék vele beszélgetni, de ahány 13 éves szájából log ki a cigi ez nem túl hatékony módszer.
2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ebben egyetértünk! Az én fiam is dohányzik 29 éves most megpofozzam hisz családos, vagy gyűlöljem érte? pedig a gyermekeinek ő is ezt mondja amit te és sokan vannak így. Én sem dohányoztam sosem mégis rászokott. te mit tennél a helyemben?
2012. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám neki, hogy költse el hasznosabban azt a havi 20 ezret amit kidob az ablakon. Pl ott vannak a gyerekei, ha 5-6 éves kortól járnak bármilyen sport vagy harcművészeti edzésre ez idősebb korukban nagy eséllyel távol tartja őket a káros szenvedélyektől és a rossz társaságtól. Én ilyen szempontból a harcművészeteket preferálom, mert egész életre nyújt célt, személyiségfejlődést és önvédelmet. Racionális érvként ezt tudnám felhozni neki, mert ezzel nem csak a maga javát szolgálja, hanem a gyermekeiét is. Ezen talán elgondolkodna.
2012. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!