Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ver gyorsabban a szivem,...

Miért ver gyorsabban a szivem, mikor rágyújtok?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve cigizek, de 4 hónapja a barátommal elterveztük h leszokok, ő még mindig tartja, de én 1 hónapig bírtam, hogy semmit..utána 1-1 szál és most megint majdnem annyit szívok, mint azelőtt, kicsit mondjuk kevesebbet. De amikor rágyújtok, gyorsabban ver a szivem és rosszul leszek. Ha utána szívok mégegyet, annál a szálnál már nem így van, mindig csak az elsőnél. Miért van ez? (3 hónapja fogamzásgátló gyógyszert is szedek, ha ez közrejátszhat ebben)
2011. dec. 30. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Izgulsz. Bűntudatod van, mit tom én.
2011. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dohányzás fogamzásgátló szedése mellett fokozottabban veszélyes, mint alapból. Nem tartozom a boszorkányüldözést idéző cigi ellenesek táborába, sajnos én is szívom, szóval nekem elhiheted, hogy nem túlzok. Lásd alább:

[link]

2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát...? Nem jó páros a tabletta+ Dohányzás...Trombózis veszély! Sokan gondolják...á ,én nekem nem lesz ilyesmi...és? Ha mégis...

Szerintem szokjál le..Drága is meg káros..Én diákként 15 éve cigizgettem, napi 1-2 szálat..de minden nap, úgyhogy ez már dohányzásnak számít,mert rendszeresen teszed,mint élvezeti cikket.Évekig a suli alatt csináltam.

Nos! Arra jutottam egy napon holnaptól NO SMOKING! Azóta sem vettem számba cigit.Rágtam a körmöm, azt is azon a napon hagytam abba.Nem nassoltam, elkezdtem futni, azóta is imádom a futást, lefogytam 15kg-ot, és tiszta jól vagyok! Szerintem találj ki a cigi helyett valamit, és leszokhatsz simán....akarat..akarat

2011. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért mert a nikotin növeli a pulzus számot.
2011. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!