Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most mi a legolcsóbban kapható...

Most mi a legolcsóbban kapható cigaretta a boltokban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hát itt Szlovákiában most a Paramount lement csak 2 euróra
2012. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az még egészen jó. Kár hogy itt nagyon drágán (ma már 1040 volt egy kék muti a tescoban).
2012. jan. 2. 02:10
 3/7 anonim ***** válasza:
tényleg 1040ft, vagy csak hallottad valakitől? mert már decemberben is voltak ilyen pletykák, mégsem volt igaz :D de ha te láttad személyesen, neked elhiszem
2012. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is csak hallottam, lehet hogy nem igaz! Én pl. ma reggel 680-ért vettem piros markólót. Szóval lehet hogy kamu.
2012. jan. 2. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu az egész, februárban fog először drágulni.
2012. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy terjeszti ezt az 1000 forint a legolcsóbb cigi baromságot, mintha bárhol tapasztalta volna. Pedig csak egy viccess kedvű úriember kitalálta. :) Februárban drágulni fog, utána májustól megint lemegy az ára.
2012. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Öh.. a két legolcsóbb NEMTÖLTŐS cigaretta most a viceroy és a bond. Ált. arany malbizok,de ha hó végén nem tudom magam elereszteni annyira anyagilag,akkor bond(610ft)
2012. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!