Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz hogy a füves cigi már...

Igaz hogy a füves cigi már nem annyira divatos mint régebben?

Figyelt kérdés
Régebben úton útfélen lehetett füvesekkel találkozni, de úgy veszem észre manapság ez már nem tapasztalható.
2011. dec. 31. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most is van sok füves, csak már tényleg nem divat, így kulturáltabb, értelmes emberek a fű fogyasztók, akikre nem jellemző az, hogy hirdessék ezen szokásuk.
2011. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
így van,értelmesebbek,mint a piások
2012. jan. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyre többen vannak, csak mostmár a fű túlnőtte a telepi tróger, meg a gettós brigádokat, már majdnem mindenki szívja, és szívhatja is szerencsére. Az más kérdés hogy a dílrek mocsok zsidók. Én nem szívom, de örülnék ha legális lenne, biztosan szívnám én is. Az ivás meg olyan amilyen, megjártam vele a poklok poklát, csak öl, butít, és nyomorba dönt, úgy érzed hogy félre siklik az életed, és nem tudsz leállni. Ezerszer inkább egy füves cigi, mint egy üveg vodka... Még most is szoktam inni, de már mértékkel.
2012. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igy van, többen vannak, de kialakult szerencsére egy értelmesebb réteg is, aki szivja... én szivem szerint inkább az alkoholt tiltanám be/korlátoznám, de a füvet legalizálnám! (abbol viszont az ilyen bio sz*rokat tiltatnám!) sokkal kevesebb baj adódna...pl kevesebb lenne az alkohol miatt tönkrement családok száma, mert ha nem állnak úgy anyagilag, nehezebb lenne hozzájutni...
2012. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
drog az drog. kinek mi a jó? pia tényleg sz@r! de most már szinte mindenhol beszerezhető fü,de azóta a pszichés betegségek is megnőttek mióta,drog elterjedt.....
2012. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a divat a kérdés.

Ugyanis amíg (december 31-ig) számos dizájnerdrog legális volt, de még talán ma is van olyan szer, ami annak minősül, azonkívül ott a hagyományos szintetikus drog az extasy és a speed, addig a fű háttérbe szorul, mert jóval kockázatosabb. A szaga miatt nem lehet suttyomban fogyasztani nyilvános helyeken.

Így jobb lenne, ha dekriminalizálnák, mert inkább a füvet szívják, minthogy speedet, extasyt, Katit, Zsuzsit meg minden egyéb szintetikus szememetet fogyasszanak az emberek!

2012. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz, nem semmiképpen nem lehet engedélyezni a napi többszöri használatot, mert akkor már tényleg durván hat csak az alkalmi használatot szabadna legalizálás után is megtűrni.
2012. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz, nem semmiképpen nem lehet engedélyezni a napi többszöri használatot, mert akkor már tényleg durván hat <--- ezt te miből hiszed? :D pont ellenkezőleg, az első a legdurvább utánna már a napi második, harmadik igy tovább már egyre lazább
2012. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hit kérdése, olvastam itt meg máshol is az erősen füvezőkről.
2012. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a 12:44 esnek van igaza
2012. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!