Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki szív elektromos cigit?...

Ki szív elektromos cigit? Milyen az? Jó? Segít a leszokásban?

Figyelt kérdés
Le akarok szokni a cigiről van aki ezáltal esetleg leszokott? köszike!
2011. dec. 30. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

hát ha rám hallgatsz, nem próbálkozol ilyenekkel.


az nagyon dícséretes hogy le akarsz szokni mert a bagózás a legundorítóbb legigénytelenebb dolog a világon (ennél csak a terhesbagózás az undorítóbb,

de leszokni csak úgy érdemes, ha fogod magad és lerakod. ne próbálkozz ilyen szarokkal, mert nem fogsz tőle leszokni, hisz a kényszercselekvést továbbra is megtartod vele... sőt, semmi mással se próbálkozz (mert csak visszaszoksz utána), egyszerűen csak hagyd abba.

Ha elhatároztad, igenis menni fog ;)

Jövőre hálisten amúgy sem lehet majd bagózni zárt tereken, a kísértés is kisebb lesz.


Én szurkolok! :D

26/F

2011. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

"a bagózás a legundorítóbb legigénytelenebb dolog a világon"

ez annyira igaz, hogy az csak na

az elektromos cigi sem használ, ne költs rá pénzt, tényleg csak hagyd abba, magadtól, akárki akármit mond, csak ez működik

7 évig dohányoztam, kismilliószor próbáltam leszokni tapasszal, rágóval, cukorral, ezzel a sz*rral, kardio mozgással "felülírni" a nikotinhiány érzetet és sosem ment..

egyik napról a másikra elkezdtem undorodni magamtól, hogy tönkre teszem az egészségem, büdös vagyok és felelőtlen a környezetemmel szemben és hogy csak a cigi köré építem a napjaim...mikor szívhatok már végre el egy cigit, most ezt nem csinálom mert cigire vágyom, ki kell mennem cigizni, aztán amikor már túl sokat szívsz és feszül tőle a torkod is, de nem tudod abba hagyni...

nehéz volt a leszokás, nagyon nagyon, lassan egy éve is vannak még helyzetek, amikor nikotinhiányt érzek, lenyelem

...tlkp. nagyon szégyellem magam, rohadt igénytelen bagós voltam, el sem merem mesélni miket tettem néha egy egy szál elszívása érdekében, nem durva, csak meglepő, hogy "csak egy-két szál cigi miatt?" olyannak éreztem magam, mint egy deviáns drogos

szóval hajrá!

2011. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Árilag olcsóbb az elektromos cigaretta és egészségesebb! Szval, ha esetleg úgy érzed, hogy nem tudsz leszokni, akkor arra jó, hogy áttérsz egy másik szokásra. Nem hamuz, kevsbé büdös, ha nem használod nem ég. Én áttértem rá, de hogy le lehet szokni róla könnyebben, mint a rendesről azt kétlem. Van olyan patron ami csak aromát tartalmaz, nikotint nem. Talán, ha a patronokat cserélgetném le, előszőr nikotinmentesre...talán. Viszonylag még új dolog. Csodálkozom, hogy a teleshop reklámozhatja, mert Magyarországon is tilos dohányárut reklámozni. (Mondjuk ezért is lehet, hogy más készülék az övüké)
2011. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ELőző vagyok. Még hozzáteszem, hogy ez nagyrészt inkább pára, de van olyan patron, ami sok embernél kiváltja azt az állapotot, mintha valódit szívott volna. Előszőr próbáld ki(ha van olyan ismerős), aztán ha jó, jó. Gyengísd a nikotintartalmát, térj aromára át. Én kínai 3000ft-ost nem ajánlom. Lehet, hogy kiadsz érte az elején 25.000-et. Egy patron 1-2 doboz cigi, kb. 300ft
2011. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos cigivel sikerült leszokni a cigiről. Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni. 7000ft körül már lehet venni egy kezdő csomagot. (kár addig 20e ft-ot kiadni addig amíg meg nem ismered)
2011. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy így döntöttél.Tudnék neked ajánlani egy nagyon jó oldalt: [link]


Itt már olyan tagok vannak, akik használtak e-cigit és segítenek olvasnivalóval (mit és mit ne válassz), tanácsokkal a helyes termék kiválasztásában.


Szerintem itt keresgélj, itt nem mindenki ad megfelelő választ.


Kezdő készletet, ami nagyon jó minőségű, már 5000 forintos akkumulátorral + 5 patronnal (5x750) + 20 ml folyadékkal (1300-1700 forint) + postaköltséggel rendelhetsz.


Egyébként hasznos, ha megtalálod azt a folyadékot, mely kellőképpen ízlik, kapar és elfogadható árú.


Kitartás, menni fog.


21/F

2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia én két hónapja vettem e cigit és azóta azt is egyre ritkábban veszem elő,naponta 1 szer 2 szer amikor már esz a fene .A rendes cigi azóta egyáltalán nem érdekel.

Az bisztos hogy kell egy elszántság arra,hogy le akarj szokni nekem segitett ugyérzem.

2012. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Egy ismerosom 30 ev utan tette le a cigit. Elektromost hasznal. De

1. ez legalabb nem budos,

2. nem kohog ugy, hogy azt hiszem meg akar fulladni

3. sajat bevallasa szerint azota nem kivanja a cigit


Szoval szerintem egy probat meger....jaaa es o 1500-ert vette, a patron bele meg ugyanaz, mint a dragaba. Szoval nem ertem miert nem ajanljak itt a olcsot.

2012. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt olcsó e-cigim. (piaci cigánytól) Annyit is ér, mint az akitől vettem. Gyenge az akksija, és ami a legrosszabb volt, hogy folyt belőle az "anyag"..
2012. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Én kikészültem az e-cigitől. Mindenhol azt hangoztatják, h semmi egészségtelen nincs benne. Hát nem tudom a petróleum származék mi, ha nem egészségtelen?

Az egész szám bedurrant, a nyelvem a torkom a szájpadlásom. Alig tudtam beszélni. Hát ennyi. Ja, és persze ilyenfajta mellékhatásokat sehol nem lehet olvasni.

2012. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!