Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem legalizálja a füvet...

Miért nem legalizálja a füvet a kormány?

Figyelt kérdés
Ha már úgyis lesznek külön dohányboltok, akkor lehetne kapni füvet is, amiből szintén jó kis summa jutna nekik, amit aztán elsikkaszthatnak. Ráadásul ha tényleg úgy van ahogy mondják, hogy butít a fű, akkor legalább még hülyébbek lesznek az emberek, és rájuk fognak szavazni, hogy legyen fű, mert függőséget is okoz mint tudjuk. Nem értem ezt az egészet.
2012. jan. 2. 00:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg már úgyis nagyon belejöttek a srácok.
2012. jan. 2. 00:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem hippi vagy, de az utolsó előtti mondatot a számból húztad ki.
2012. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
szélsőjobb rezsim van, nem búzi liberálisok a kormányban!
2012. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az csak kamu, kutatások bizonyítják, hogy nincsen negatív hatása a memóriára. Itt ki vannak gyűjtve:


[link]


Az alkohol sokkal károsabb a fűnél. Én betiltanám az alkoholt de engedélyeztetném a füvet. A magyarországi bűncselekmények felét az alkohol okozza.

2012. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudni, pedig jó lenne, mert így adóbevétel lenne belőle. De érdekes módon szinte minden országban illegális, a távol-keleten, ahol a dohányzást alig üldözik, ott meg akár még ki is végezhetnek miatta!
2012. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Svájcban és Hollandiában legális, de hát ők elmaradott, ostoba népek, szar gazdasági helyzettel, nem veszünk róluk példát...
2012. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
LOL, utolsó! Én is pont ezt akartam írni! Egyébként még hozzájuk sorolható a szintén elmaradott, eladósodott, recesszióval küzdő mocskos drogos országok: Kanada, Csehország, Dánia, Spanyolország, USA bizonyos államai, de Angliában is már hallani róla, hogy lehet lesz valami. :) Németországban is legális például a Sativex, de szintén várható gyógyászati legalizáció.
2012. jan. 2. 01:30
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 01:16


Megszólalt már a hippi, hozzászoksz. Motiválatlan leszel, és a rövid távú memóriát igen is roncsolja.

2012. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
haha made my day... :)
2012. jan. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg tökre nem hiányzik nekik az az évi 40-50 milliárd, plusz turizmus, plusz áfa a költségvetésből.

legalábbis amíg kijön ennyi a dohánydrágításból, meg a nyugdíjpénz einstandból.

2012. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!