Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tapasztaltok a kocsmákban,...

Mit tapasztaltok a kocsmákban, mennyire figyelnek oda az emberek a dohányzás elleni rendeletre?

Figyelt kérdés
Hangulatjelentést kérnék! Aki ma járt ilyen helyeken, észrevett e valamilyen változást.
2012. jan. 2. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
kint van a dohányozni tilos tábla és ennyi...ugyanúgy dohányzik mindenki mint amikor még nem volt kint.
2012. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt ahol lakom van egy kis kocsmám miután kitettem a táblát a mai vendégeim száma idáig kb.15 fő, de mellettem a boltba igen megindult az ital vásárlása, szerintem a boltoknak fog ez kedvezni az idősebb generáció inkább haza fogja vinni a szeszt.
2012. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utóbbit csak meg tudom erősíteni, én már egyáltalán nem tervezek itthon kocsmába/szórakozóhelyre járni, pedig még fiatal vagyok. besűrítjük a házibulikat inkább.

a nemdohányzó partyk valahogy nem működnek, még nyáron sem.

2012. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na nézd, most jöttem haza a kocsmából. Egy hogy pang a bolt, kettő hogy aki ott volt, az mind szívott mint a mérgezett egér. Még mi is rágyújtottunk, csak már nem volt, vagy nagyon kevés hamu tál volt, mert odadták azoknak a vendégeknek kaiknek szükségük van rá otthon.
2012. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen valahogy sejtettem, hogy megcsappan majd a forgalom. Én a Bohém sörözőbe szoktam járni Etelén. Kíváncsi lennék ott mi a helyzet, mert azért oda is keményen dohányos társaság jár. Amúgy jöhet még helyzetkép!
2012. jan. 2. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Budapest,Király utca,Club söröző.

Nagyon váltoást nem látok,kint álltunk/tak cigiztünk a bejárattól 5MÉTERRE!Ugyanannyi ember van mint mindig.

2012. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Katoonene válasza:
Bp, VII kerület Akácfa utcai kocsmában mikor kamerán látták, hogy cigizek, majdnem kidobtak. Félig összepakoltam, mire felfogták, hogy e-cigi. A forgalmon egyébként nem látszik, ki tud mindenki mászni. Majd amikor kint is elkezdenek büntetni, akkor lesz majd nagyobb csappanás.
2012. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nalunk betartjak, de van olyan hely, ahol van egy privat szoba, ami el van zarva, ott lehet dohanyozni, nem kell imenni. Egyebkent elszaporodtak az otthoni private pub- ok. :)
2012. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!