Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet e valamit tenni azzal a...

Lehet e valamit tenni azzal a szomszéddal aki csak az ablakod alatt tud füstölni a társasház bejárati ajtajában, és az ablakában? A szép szó nem használ sajnos. Már mindent próbáltunk. Csak azért is csinálja! Nekem nincs jogom a tiszta levegőhöz?

Figyelt kérdés
Kértük szép szóval, Személyes sértésnek vette. Ha tudtok egy ügyvédet aki kiáll a nemdohányzókért, kérlek írjatok, csak a hivatalos út segíthet.
2012. jan. 2. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel ott szabad, ezért semmit se tehetsz ellene.
2012. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezzel jár az, ha társasházban lakik az ember:)
2012. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki társasházban lakik, annak még nem kellene azt jelentenie, hogy bunkó. Habár sok antiszociális bunkó lakik társasházban. Főleg a dohányosok a legnagyobb bunkók, csak a saját szenvedélybetegségüket nem ismerik fel. Nincsenek senkire tekintettel. Tisztelet a kivételnek, szerencsére azért van intelligens dohányos is csak sajnos kevés, nagyon nagyon kevés. De a mi házunkban lakik egy.
2012. jan. 2. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Mi dohányosok nem vagyunk bunkók! Csak tudod, mindent leszarunk;) Legalább is a nagyrészünk.
2012. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon unom a nem dohányzók pattogását, pedig soha életemben nem gyújtottam rá. Ha füstöl az ablakod alatt, csukd be az ablakodat ennyi. Mindenhol kompromisszumok vannak.
2012. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
21:36 vagyok. Utolsó, ezaz mi a f*sznak kell egész nap nyitvalennie az ablaknak? Nyissa ki akkor, amikor éppen nem cigizik a szomszéd, mert gondolom nem ül egész nap az sem az ablakban és gyújtja egymás után a cigit. Mintha ő csinálná direkt a feszültséget, hogy betudjon szólni a dohányosnak-.- Az utobbi időben nagyon nagy lett a pofátok!
2012. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

ez olyan, mintha panaszkodnék a világra, amiért sokan járnak kocsival :D vannak bizonyos dolgok, amiket lehetne mellőzni, de nekünk kell alkalmazkodni a másikhoz. Mivan ha pl az alsó szomszédnak meg nem tetszik az illatod? :D nem fogsz parfümöt váltani azért, mert neki nem tetszik. Tudom hogy a cigi büdös, de a tiszta levegő egy luxus dolog lett. Van aki kiköltözhet kertvárosba, esetleg egy tanyára, és egész nap jó levegőt szív, és van aki egésznap a büdös városi levegőt fogja szívni, mert olyan lakásra volt pénze. Sajnálatos dolog ez, de így van :D

Egyébként nem hiszem hogy az emberek bunkósága attól függne, hogy dohányoznak-e. Amíg valaki úgy kezel engem a cigi miatt, mint egy különélő fajt, addig én sem fogok hozzá emberként viszonyulni.

2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Egy vödör víz kiborítását az ablakon semmi nem tiltja.

Kárt sem okoz semmiben.


Javaslom a használatát! Jéghidegen az igazi.....:)

2012. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Alkalmazkodjanak a dohányosok!

Nehogymááá ő zárja be az ablakot mert a paraszt bebagózik az ablakán.

Ott dohányozzon ahol nem zavar senkit bas***eg!!!

Ha én egész nap a szennyvizet szivattyúznák a kedves dohányzó orra alá, megnézném hogy megállná e szó nélkül.

Mert ez pont ugyanilyen!


Legalább már betiltották egy csomó helyen!

Az országhatártól 5 méterre kellett volna!

Kö**ögök!!!

2012. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Lol, a sok Pattogi. Én azt ajánlom, Kérdező, nyugodj meg - egy lakótelepen (társasházban, ugye EU standardoknak felejjünk' meg) mindig, mindenben komprimusszumokat kell kötni a többi lakóval. megszoksz, vagy megszöksz.
2012. jan. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!