Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet e valamit tenni azzal a...

Lehet e valamit tenni azzal a szomszéddal aki csak az ablakod alatt tud füstölni a társasház bejárati ajtajában, és az ablakában? A szép szó nem használ sajnos. Már mindent próbáltunk. Csak azért is csinálja! Nekem nincs jogom a tiszta levegőhöz?

Figyelt kérdés
Kértük szép szóval, Személyes sértésnek vette. Ha tudtok egy ügyvédet aki kiáll a nemdohányzókért, kérlek írjatok, csak a hivatalos út segíthet.
2012. jan. 2. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Viccesek ezek a nem dohányzók:D A vödrös gyerek fulladjon bele egy vödör cigifüstbe, a köcsögöző gyerek meg csak simán primitív, őt kéne az országhatártól 5 méterre eltiltani.
2012. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Milyen pihent agyúak az emberek ezzel az új törvénnyel senkise kapkodja el a dolgot változni fognak még ezek a dolgok csak nyugi mindenkinek. Szerintem ahányan írtunk erre a kérdésre, és egy udvarba kerülnénk szerintetek összeverekednénk szerintem biztos, másnak a hülye törvényén emberek gondolkozzatok már.
2012. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Lehet-e tenni valamit azzal a macskával amelyik megeszi az egeret ? A szép szó nem használ sajnos. Már mindent próbáltam. Csak azért is csinálja. Nekem nincs jogom az élő egérhez ?

Kértük szép szóval, Személyes sértésnek vette. Ha tudtok egy ügyvédet aki kiáll az egerekért, kérlek írjatok, csak a hivatalos út segíthet.

Most addig sírok amíg nem megy börtönbe az összes macska.

Aztán ha ez a probléma megszűnik keresek másikat amin sírhatok.


Kedves kérdező ..

Nem lehet hogy talán egészen véletlenül veled van probléma ?

2012. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De amúgy most komolyan, szerinted lesz bármelyik ügyvéd, aki kiáll melletted azért, mert zavar, hogy vannak más emberek a környezetedben, akik nem ugyanolyanok, mint te? vagy esetleg kifizetnél neki egy ilyenért többszázezret? vagy mégis hogy vinnéd ezt bírósági útra, mikor még szabályt se sért? Semmi nem történik, nem kell egész nap az ablakon kihajolni, vagy pont akkor szellőztetni, nyilván nem 24 órában egymásután szívja, mint a gép. Még jó, hogy megsértődik, az ő lakásában azt csinál, amit akar, az ajtóban meg mégúgy. Ha én nem szeretem a babfőzeléket, de a szomszéd mindennap azt főz, és érzem az illatát, jelentsem fel, vagy keressek valakit aki kiáll a babfőzeléknemszeretőkért?
2012. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!