Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyetemi és főiskolai kollégiu...

Egyetemi és főiskolai kollégiumokban hogyan oldják most meg a dohányzást? Nálatok van dohányzóhely még? Lesz is áprilistól?

Figyelt kérdés
A mienkben eddig volt minden emeleten dohányzó és most megszüntették őket (külön szobák voltak) és már csak az épület főbejárata előtti 5 méteres körzeten kívül lehet.
2012. jan. 3. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
bakkkker erre nem is gondoltam, nagyon jó hogy nem vagyok koleszos. szerintem úgy lesz ahogy mondod az 5 métert, mostmár nem csak unalmas, de élhetetlen ország is lettünk.
2012. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a mi kolinkban például az nem fedett rész, úgyhogy mondjuk szakadó esőben vagy hóban biztos kellemes oda kiállni az embereknek... egy szellőztetett, ablakos, teraszos dohányzót szüntettek meg ezzel... hát ez nagyon logikus döntés volt, mert aki az ötödik emeleten lakik az épület másik végébe, az biztos, hogy szeretne járkálni óránként :S
2012. jan. 3. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Remélem lámpa vason fognak lógni Orbánék. Nagy szó, hogy alul tudták múlni az előző kormányokat. Ez az ország nem csak katasztrófális, hanem élhetetlen is. De bezzeg aki heroinozik, és öl érte, vagy cigány, ne adj isten dagadt alkoholista, az szegény ember, ő rá nem vonatkoznak a törvények. Na a jó krva anyjukat, én ugyanúgy fogok az iskolán belül cigizni, és ukrán csempészett cigit fogok szívni, ezeket a mocskokat egy forintal nem fogom gazdagítani, a kötelezőn kívül.
2012. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!