Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Exdohányosok, akik már legaláb...

Exdohányosok, akik már legalább fél éve leszoktak! Mennyi idő múlva lesznek kemény elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
jelenleg 3 napja nem gyújtottam rá, nem is tervezem. nem érzékelek semmilyen jelentős változást még, nem is hiányzik. gondolom később lesznek a durva elvonási tünetek, de mikor? vagy ez személyenként változik? lehetséges azis, hogy nem mindenkinek vannak elvonási tünetei? (itt nem arra gondolok, hogy elhízás, remegés, idegesség meg stb., hanem olyan, ami kényszerít arra, hogy rágyújtsak)

2012. jan. 4. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az első 5 nap volt komoly. A többi gyerekjáték. 20 év, napi 2 doboz után szoktam le 1,5 éve.
2012. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyénfüggő. Én egy hónapig bírtam, utána lementem venni, mondván csak alkalmi szinten fogom cisnálni. Ennek két éve, azóta is szívom, még mindig én állat.
2012. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az eleje az ami kemény. Ha 3 nap után semmi változást nem érzel akkor szerencsés vagy. Van akinek könnyebb van akinek nehezebb. Egy kicsit irigyellek, én szenvedek de nagyon most. Ez egyénenként változó, van aki minden tünet nélkül leteszi.

Viszont figyelj arra hogy ne gyújts rá az elkövetkezendő időkben, még akkor is ha tudod hogy könnyen le tudod tenni, ez megváltozhat.

2012. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1! gratulálok neked! :)


#2! az első hét milyen volt?


3#! gondolj arra, hogy ha nekem megy, akkor neked mért ne menne?


jöhetnek még válaszok!

2012. jan. 4. 14:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az eleje volt nehéz, az első pár nap, 1-2 hét. Utána egyre könnyebb volt, bár nem mondom, hogy nem kívánom a cigit.

15/L

2012. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Nincsenek kemény elvonási tünetek, ez csak egy legenda :)

Kb a nikotinhiány ugyanolyan érzés mint amikor éhes vagy.

Ha ezen kívül észreveszel valamit magadon azt már csak beképzeled.

2012. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az első 2 hét a legkeményebb. Utána 3-6-9 hónap a választóvonal. Az első 2 hét után inkább az a baj, ha azt hiszed vége van és rágyújtasz. Utána még egy dobozza és utána még egy...
2012. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
azt csak képzeli az elme,hogy nehéz,meg elvonás.....semmi elvonás nincs
2012. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

„Nincsenek kemény elvonási tünetek, ez csak egy legenda :)

Kb a nikotinhiány ugyanolyan érzés mint amikor éhes vagy.

Ha ezen kívül észreveszel valamit magadon azt már csak beképzeled.”


De hÿe vagy, édes fiam!

2012. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Utolsónál a pont!!

Parasztvakítás megy ebben a dologban (is)kérem szépen!

Ha ugyanis az első 48 órán túl vagy,nincs már benned nikotin!

Kitisztultál teljesen!Ami ez után lehet,az a mozdulatsor hiánya,ez megoldható babrálható kütyükkel (gesztenye,dió stb...nem vicc!!)

engedd meg,hogy ezt ajánljam neked,neked is menni fog:

[link]

nonit ne vegyél mert gci drága,de a cvitamin nagyon fontos,és az nem is olyan vészes kiadás(a cigik árához képest ugyebár)

Sok sikert! :DD

2012. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!