Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik leszoktak a dohányzásról....

Akik leszoktak a dohányzásról. (? ) (kérdések lenn)

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel?Mennyi idő kellet ahhoz,amikor eljutottatok oda,hogy nem kívánjátok a cigit?Mivel tereltétek el a gondolatokat a cigiről?
2010. szept. 18. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz, ebben én nem vagyok benne, de anyukám úgy szokott le, hogy igaziból neki nem is a cigi hiányzott, hanem a "rutin". Az, hogy valamit "szívjon" vagy a szájába vegyen. vett cigirágót, és azon "gyakorolt" tovább. Ennyi kellett, hogy leszokjon, pedig közel 15évig dohányzott.
2010. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rágó,cukorka stb.ezek jól jöhetnek. :) én 2 hónap után nem is gondoltam rá aztán jött egy stresszes időszak és azóta néha néha rágyújtogatok :(
2010. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
több mint egy éve szoktam rá, nyárra eljutottam arra a szintre hogy napi egy doboz, és megfogadtam, hogy szeptember egytől nem, és azóta csak alkalmanként, pl partíííí, de ott se mindíg
2010. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emberek millioi szoktak le Alain Carr-rövid uton leszokni a dohányzásrol c.könyve elolvasása után.CSak egy könyv olvasd el(nem vaskos)ártani nem árthat.egy probát megér.Nem orvosi könyv,nem elrettentö példa,csak utmutatás.ha elhatároztad és elnyomod az utolso cigidet onnan kezdve már nemfogod kivánni,söt boldog leszel.És gondolatelterelésre sem lesz szükséged.Nem drága könyv valami 1000-2000ft között van.Én itt rendeltem:mimezis.hu

Nagyon sok doh.kapcsolatos kérdésre választ kapsz ami segit kitisztitani a fejet ettöl a kórtól.

Sok Sikert,Jo olvasást!

2010. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bátyám nagyon nagy dohányos volt.Egyszer nagyon megbetegedett, rettenetesen fájt a torka, és amikor el akarta szívni a cigijét, a füst elviselhetetlen fájdalmat okozott, még hányingere is volt tőle, ezért a betegsége alatt, úgy döntött, nem dohányzik.Mire meggyógyult, érezte az ízeket, illatokat, amiket addig az örökös füstölés nem engedett megtapasztalni, és a légutak kitisztulása miatt úgy tudott lélegezni, ahogy évtizedek óta nem sikerült.Testvérem a betegség kellemetlen emlékeiből, és a letisztuló mindennapi lét új örömeiből merített ahhoz erőt, hogy soha többé ne vegyen cigarettát a szájába.
2010. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

3eve panikrohamom volt azt hittem szivinfarktus megijedtem abbahagytam csak ugy egyik naprol a masikra

barmikor szivesen ragyujtanek megsem teszem soha, önfegyelem kerdese

pedig hidd el nagyon jol esne ragyujtani:(

2010. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én össze hánytam magam tőle nem tudom miért aztán azóta se bírom, könnyű volt. :D
2010. szept. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elhatározás kell semmi más.

Ez csak egy rossz szokás. Nem kell hozzá se rágó se tabletta semmi csak annyi, hogy nem gyújtok rá és kész!pl egy éttermi vacsoráról le tudunk mondani, vagy egy szép pólóról stb. a cigiről nem? miért is?

a könyv amit említettek nagyon jó.

Hogyan szokjunk le a dohányzásról? -ha kell a könyv akkor átküldöm csak írj privit

2010. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!