Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a helyzet azokon a helyeken...

Mi a helyzet azokon a helyeken, ahol betiltották a dohányzást? Helyzetképet kérek. Még mindig szívjuk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem büntetnek érte, addig ugyan úgy cigizek mindenhol.
2012. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

nemdohányzók közt eddig sem gyújtottam rá, de nem annyira zavar, hogy hol tiltják meg. kocsmába járás mondjuk kilőve.

de ezután is úgy szívom ahogy eddig, azután is, hogy büntetnek. fizetni nem fogok, ha meg le kell ülni, ott legalább lehet cigizni. a börtönben, és a pszichiátrián is.


lol u mad, Lázár Johnny? problem, Orbáncigány?

2012. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Vártam az iskola előtt a fiamat cigivel a számban és egy rendőr figyelmesztetett a törvény betartására így az 5 m a kövesútba ért, én ki mentem oda ezért meg megbüntetett forgalom akadályozásért 5000 Ft-ra cigivel a szájában. jók ezek a törvények!
2012. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is így tapasztalom, ahogy az első válaszoló írta.

Harmadik válaszoló: Én elküldtem volna a p*csába. Hát milyen az már, hogy kiküld a kövesútra, és még meg is büntet? Sz*r ez az ország:(


Jöhetnek még válaszok. Köszönöm az eddigieket.

2012. jan. 4. 22:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Én elsején lementem a közeli sörözőbe, mindenki ült a dohányzó részben és szívta. Kint ült a dohányzó részben a pultos is, ránéztem mosolyogva, hogy: "nem tilos?" Mire megvonta a vállát, és: "3 hónap türelmi idő"
2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10 év kemény pultosi szolgálatból kirúgtak ugyan is a váltást megelőzően még a kocsmában gyújtottam meg a cigarettámat ezt a tulaj észrevette rá mutatván a táblára s közölte holnap kész a papírok VISZLÁT!
2012. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok ilyenek a vállalkozók ha hoznak törvényt azt betartatják de ők a törvényre sz....nak.
2012. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én másodikán voltam a megszokott kis kocsmánkban, ahol mindig vágni lehetett a füstöt. Most jó illatúan jöttem ki onnan. (Bár az a hely nem az a késdobáló kocsma, idős-fiatal megfér egymás mellett, szóval elég kulturált. Egyértelmű volt, hogy be fogják tartatni.)

19/l

2012. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sok helyen kivárják vele a türelmi idő végét. Ahova néha szoktunk járni, az pl. egy pincében van, nem kevés lépcsőt kell végigmászni, hogy kiérjen az ember. Barátnőim múltkor voltak ott, kérdeztem, hogy milyen volt állandóan le-föl járni, de mondták, hogy ugyan úgy dohányzik mindenki, a hamutartók is kint vannak.


Viszont pl. itt, ahol lakom, az egyetem mellett van egy ilyen kisvendéglő-féleség, ide szoktunk járni lyukasórában, meg egyéb alkalmakkor. Napközben hívtak, hogy függesszem már fel a tanulást egy kicsit, aztán üljünk be egy teára, üdítőre, akármire. Először még lett is volna kedvem, de beugrott, hogy na ott pl. már nem szabad cigizni, azért meg nem fogok lemenni, hogy kint ácsorogjak. Szóval ha már tényleg betartatják mindenhol, én tuti kevesebbet fogok ilyen helyekre járni, legalább is amíg hideg van. Maximum oda, ahol még a türelmi időben lehet cigizni továbbra is. Utána meg már úgyis jön a tavasz.

2012. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell kocsmákba járni meglehet azt az alkoholt otthon is inni ne gazdagítsuk a kocsmárost és nem lesz senki füstszagú én amúgy nem járok kocsmába utálom az alkoholt drága is büdös is az alkoholistákon ahogy érzik a szesz szag hánynom kellene tőle.
2012. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!