Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nicorette vagy Niquitin...

Nicorette vagy Niquitin tapasz a hatásosabb a leszokáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Egyik se.
2012. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek az előttem szólóval. El kell határozni, hogy leszoksz és ennyi. Menni fog. Ha nekem 20 év cigarettázás után ment minden nélkül (napi 2 doboz), akkor neked is megy.
2012. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyforma. A tapasznál is ugyanúgy kell az eltökéltség, mint anélkül. Bár a tapasz valóban olyan szinten adagolja a nikotint, hogy amikor rajtam volt, nem kívántam rágyújtani, de a kisördög ott bujkált bennem, hogy leveszem és inkább rágyújtok, mert pöfékelni mégis jobb :-S Este felé úgy éreztem gyengül a hatása, olyankor már elkezdtem szenvedni. Sokan mondták már és úgy látszik tényleg így van, a legjobb ha egy nyugodt napodon elhatározod és nem gyújtasz rá. Túl kell élni néhány szenvedős napot, aztán egyre könnyebb lesz. A tapasz ugyanúgy nikotin függőségben tart, több hónapon át kell használni, hogy sikert érj el, ugyanannyit költesz rá, mint a cigire és egyáltalán nem biztos, hogy amikor végleg elhagyod a tapaszt, nem fogod kívánni a cigit. Ennyi erővel a cigit is el lehet fokozatosan hagyni.
2012. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Nicorette tapasszal ugyanúgy kívántam a cigit,mint előtte.Szenvedtem nagyon.Ráadásul kimarta a bőrömet is,iszonyatosan viszketett.
2012. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is humbug az összes ilyen módszer, úgy is fejben dől el, rajtad múlik a leszokás. Csak egy rakat pénzt húznak le rólad. Ha annyira akaratgyenge vagy, hogy semmiképp nem megy, még mindig jobb megoldás egy jó minőségű e-cigi. Egyszer jár csak nagyobb befektetéssel, ami később megtérül.
2012. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jan. 5. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Én tudok erre egy tuti tippet( csak tipp) én felvettem egy halom hitelt és mivel azt kellett törleszteni így nem futotta cigire így amit meg akartam csinálni meg csináltam és még a cigiről is leszoktam (HAJRÁ!)
2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:)

Kösz!

A hitelünk nekünk is az egekben,ezért is szeretnék leszokni!

2012. jan. 5. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:

csak ezért nem biztos,hogy elég lesz!

Találj több célt magadnak,és úgy ok lesz! :))

egy leszokott ember... :D

2012. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rajta leszek,köszi! :)
2012. jan. 30. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!