Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet tudni a szivarkákról...

Mit lehet tudni a szivarkákról, az bazi jó, hogy 300huf alatt van (Sopianae), még így elsőre szívható is, de mi van benne? Semmi nincs ráírva.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szívtál már normális(drága) szivart? Gondolom nem, mert akkor nem írnád azt, hogy szívható:) Ja, és van 1 olyan érzésem, hogy le is tüdőzted XD
2012. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A szivarkát leis kell tüdőzni, azért van benne füstszűrő. Kb olyan mint egy budipapírguribába töltött cigi, füstszűrővel.
2012. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, egyszer szívtam bele 1et, nekem azt mondták, hogy nem szabad letüdőzni.
2012. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azokról a szivarkákról beszélek, amik a cigarettát "hivatottak" kiváltani, ebből a szempontból irreleváns, hogy milyen egy jó szivar. én is cigi alternatívaként próbálgatom, elsőre szívható (két szálon vagyok túl), de feltűnt, hogy sem kátrány sem nikotin tartalom, semmi nincs feltüntetve, érdekelne hogy mit is szívok igazából

köööszi

2012. jan. 5. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom a pécsi dohánygyár padlójáról összesöpört "dohányt". Bár a szivarkák igazából a gagyi papír miatt olyan bűn rosszak, egyszer még régen szétbontottam egyet és betekertem rendes cigipapírba, teljesen normális cigi lett belőle.

Az meg nem tudom, mennyire szabályos, hogy nincs feltüntetve a kátrány és nikotintartalma.

2012. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
én úgy tudom, hogy szivarra nem kötelező feltüntetni
2012. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég pocsék, szinte elhanyagolható élvezeti értéke van. de többször is vettem már pénzhiány miatt, és attól tartok rá akar kényszeríteni az orbáncigány. :)
2012. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!