Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotinos rágógumi mennyire...

A nikotinos rágógumi mennyire hatásos? Használta valaki? Melyik fajtája a legeredményesebb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 16:08
 1/3 Bartos András válasza:
Semmire nem való!Szívd az elektromos cigit 100 forintból pöfékelhetsz egész nap!Vagy rakd le!
2012. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg nem ér semmit, kár rá költeni.
2012. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leszokáshoz semmire nem jó.

Sokáig dohányoztam és többször is próbálkoztam mindenféle leszokó cuccal.Ezek semmire nem jók ,mert pótolják a nikotint és ezáltal a függőséget tovább táplálod.

Amit éreztem az ilyenek segítsége mellett leszokáskor az az hogy nagyon keményen éreztem azt hogy szükségem van a cigire éreztem hogy üres tüdőm és meg kell tömni.Nos így soha nem sikerült letennem.

Most már elmodnhatom hogy 2 éve letettem egyik napról a másikra úgy hogy nem használtam semmit,elmondanám így az első két hét gyerekjáték és ha már addig kibírod akkor a holtpontokon is túl tudsz esni,nálam kb 1-1,5 év volt míg a teljesen megszűnt az az érzés hogy bármikor rágyújtanék.

Jó tippek hogy jobban bírd ki:Mindig foglald le magad.keress aktív hobbyt,sportolj,kerüld a füstös levegőt egy kis ideig ha tudod.

Megéri leszokni mert észrevehetően javul a teljesítő képpesség a sportokban,ágyban , a betegségekből hamarabb fel lehet gyógyulni.És a több pénz sem hátrány(bár az a pénz ami cigire megy ígyis úgyis el lessz költve) :)

Sok sikert és kitartás!

Üdv!

2012. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!