Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek aki dohányzik az...

Szerintetek aki dohányzik az nem lehet igényes?

Figyelt kérdés

egy GYK hozzászólás ihlette a kérdésem:

"egy dohányos olyan büdös mint egy hajléktalan..aki dohányos az igénytelen..."


2012. jan. 6. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

De, lehet igényes. Csak a sok idióta kis kényes nem dohányzó mondja ezt. Láttam egy kérdés, amiben az volt a problémája a kisasszonynak, hogy a buszon zavarja, ha cigiszagú 1 ember-.- És ha elmegy az utcán 1 kutyaszar mellett akkor mit csinál? Kihívja a rendőröket, hogy itt egy kutaszar és majdnem belehaltam a szagába? Biztos, hogy annyira nem zavarja őket, engem sem zavar, csak játszák az eszüket a kis elkényeztetett majmok. Vannak az életben olyan dolgok, amikkel muszáj lesz megbarátkozni, nem lehet minden úgy ahogy 1 embernek tetszik. El kell viselni, ennyi.


Üdv. egy NEM dohányzó, akinek semmi baja nincs a dohányosokkal.

2012. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én évekig dohányoztam.Ettől függetlenül igényes voltam.Mindennap tiszta ruhában mentem dolgozni,minden nap zuhanyoztam,és figyeltem a külsőmre.Jó pár éve nem dohányzom.Amióta cigimentes vagyok a szaglásom is visszatért-Meglepve veszem észre,hogy önmagukra igényes nők és férfiak bizony büdös bagószagúak..Sokszor tényleg émelyítő egy erős női parfüm bagószaggal keveredve.Ilyenkor mindig eszembe jut,hogy "Te jó ég! Tuti én is így árasztottam a cigiszagot magamból,hiába a drága parfüm"

Bár nem vagyok a cigiző emberek ellen,de el kell fogadni,hogy attól,hogy dohányoznak még igényesek,csak éppen bűzlenek a cigitől..


Egyébként engem csak 2 dolog zavar.

1.Amikor buszon utazom,és valaki úgy száll fel a buszra,hogy az utolsó slukk cigifüstöt fent a buszon ereszti ki.

2.Amikor sétálok a parkban/állatkertben vagy a természetben,és előttem cigiző ember megy aki annyira füstöl,hogy az összes cigifüst a képembe megy.

2012. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm, ez egy érdekes kérdés. Vezessük le: igényes az, aki ad magára mind külsőleg, mind belsőleg. Külsőség: ne legyen büdös. Belső: vigyáz az egészségére.


Aki dohányzik, az büdös, és sokkal nagyobb az esélye arra, hogy megbetegedjen. Ergo: az igényesség kritériumait nem tartja be. Tehát igénytelen.


Persze ha máshogy definiáljuk az igényességet, akkor az eredmény is eltérhet. :)

2012. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemdohányosként engem már fél méterről is irritál egy dohányos szaga. Lehet bármennyire is ápolt, a cigarettaszag elkíséri mindenhova. Van, aki érzi, van, aki nem. Nagyon nehezen viselem, ha nem tudok arrébb állni.

Ez nem ugyanaz, mint a vizelettől bűzlő hajléktalan, de azért nagyon kellemetlen tud lenni.

2012. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!