Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért érzek cigaretta füst...

Miért érzek cigaretta füst szagot az orromban nem dohányzom a családom sem dohányzik talán azért van mert kint tüzelnek és amikor kintről be jövök az orromban marad a füst?

Figyelt kérdés
Már többször fújtam ki az orromat előre köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. dec. 16. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a ruhád, hajad füstszagú, és azt érzed?
2011. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert FÜRDÉS KÖZBEN IS ÉRZEM OLVASTAM VALAMI SZAG HALLUCINÁCIÓRÓL A NETEN.
2011. dec. 16. 20:58
 3/4 Zacskósleves válasza:
nem tudom llány vagy e vagy sem, de szagokat lehet terhesség alatt is érezni vagy agydaganat esetén is eggyik tünet
2011. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. 57 éves nő vagyok, és kb egy évtizede én is érzem a füstszagot.

Nem hozható összefüggésbe a külső hatásokkal, a környezet dohányosaival.

Ez a (cigi)szag megkockáztatnám, hogy belülről fakad. A férjem szokott gúnyolni, hogy orrfaktoros hallucinációim vannak. Valószínű igaza volt. Talán gyorsak voltak a gondolataim és súrlódtak egymással.

Egy régi patikatükörben olvastam én is, hogy az agydaganat tünete lehet, de nekem ilyen nincs.

Volt viszont lánykoromban egy orrplasztikám, amikor is szétvésték, meg fűrészelték az orrom.

Azóta érzékeny, gyakran vagyok náthás, és gondolom az idegek is sérültek.

Akkor ez az egyik ok a sok közül, ami miatt érezhetem a füstszagot, ami azért állatira idegesítő, mert tudom, hogy nincs körülöttem füst, és más nem érzi. Én egyébként nem dohányzom, és senki sem a környezetemben. Azt is tudom, ha az utcán megy el egy dohányos, de az merőben más „élmény”. Ha sivatag közepén ledobnak, ott is érzed, még mielőtt megperzselné a talpadat a forró homok.

Úgyhogy ne érezd magad kínosan, nem vagy egyedül.

Élvezd a füstöt! Tudod tartósít és még ingyen is van. Andrea.

2017. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!