Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Menő ha egy fiatal dohányzik?

Menő ha egy fiatal dohányzik?

Figyelt kérdés
Nem a káros hatásait kérdezem úgyhogy ne játszd a dokit.
2011. dec. 19. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Menőnek nem mondanám. Inkább büdös, plusz sárga lesz a körme és a foga. Szóval undorító. :S
2011. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ja rohadt menő, ha büdös pofával akar csókot kicsikarni és csodálkozik, hogy miért hányom arcon.
2011. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem menő.

MÉg középsuliban volt, hogy amikor mi dohányzók kimentünk a dohányzóba, velünk jött egy nemdohányzó o.társunjk is, csak beszélgetni. Soha nem szóltuk meg, hogy "hé, te is gyújts rá, tök égő, hogy te nem bagózol".

Szóval nem menő, mi legalábbis sosem menőztünk vele.

2011. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem menő.
2011. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem menő,hanem szánalmas,a buta tömeg után menő birka.

30/F

2011. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
21%
Sajnos az...
2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ma már egyre többen mondják, hogy nem nem menő, aztán mégis vannak olyanok akik azért csinálják, mert "menő". És ez most nem elfogultság, mert ezt úgy mondtam, hogy nem cigizek, de nem nézem le őket, mert sok ismerősöm cigizik. (szerintem úgy teszi tönkre az életét mindenki ahogy akarja, ha nem cigivel akkor mással fogja)
2011. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé menő, de mégis az osztályból 40 ember közül 30 szívja ezt a szart, köztük vagyok én is. Le akarok szokni meg minden, de nem olyan egyszerű, meg könnyű az...
2011. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Lesz*rom, hogy menő-e vagy sem, hogy ki mit gondol a dohányosokról, én szeretem és ez számít. 18F
2011. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem menő hangszálrákot kapni... letenni számomra nem menő lenne, hanem fantasztikus érzés... most az e-cigivel barátkozok egyébként. és elég ellenszenves.

18 évesen napi 1 dobozzal szívok. és nem vagyok rá büszke. főleg, hogy a közvetlen környezetemben van egy ember, akit hangszálrákkal műtöttek :(

2011. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!