Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Budapesten fiatalos kocsma...

Budapesten fiatalos kocsma ahol a gyakorlatban lehet dohányozni?

Figyelt kérdés

Érdekelne egy olyan hely ami az abszurd rendelet ellenére is igazi kocsma maradt. Tapasztalatok?

A fiatalos fontos, mert olyan helyet én is ismerek ahol leszarják, de ott átlagban 50 feletti alkoholisták vannak :)


2012. jan. 7. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem vidéken kéne keresgélned, csak ott is 50 éves alkoholista fószerek lennének.
2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Íjász söröző és pizzéria, West End közelében. Oda járunk, amíg még lehet cigizni, utána sehova. (tegnap még rá lehetett gyújtani, talán áprilisig kihúzzák)


1132 Bp., Váci út 8.

2012. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
áprilisban úgyis mindenhol betiltják mert jön egy ellenőre aztán egy-két misire megvágják a tulajt meg 1-2 százezerre a delikvenst...
2012. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asztóriánál az ördögben? Jan1.-én még füstöltem ott azóta passz :/
2012. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az Ördögsarokban lehet.
2012. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sehol nem mernek reckírozni, de biztos a legtöbb helyen még van kijelölt hely, míg azt is fel nem számolják.
2012. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!