Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 éves vagyok és kb 6 éve...

Gátbor kérdése:

18 éves vagyok és kb 6 éve dohányzom is most abbahygtam sportolok rendszeresen nem érzem roszsu magam de köhögök okozhatotte valami visszafordíthatatlan folyamatot az eddigi dohányzás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:33
 1/6 anonim válasza:
szerintem tisztúl a tüdőd! sportnál általában eléggé igénybeveszed a tüdődet !
2012. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát remélem nem akarom a statisztikát rontani :/
2012. jan. 24. 21:39
 3/6 anonim válasza:
24%
omajgad... jól értem 12 évesen kezdted és az eddigi életed harmadában szívtad :D:D ecsém még jó hogy okozott.. a szennyeződések és az eddigi károsodás na az visszafordíthatatlan.. és nem, nem tisztul a sportolástól csak lehet még jobb a helyzet
2012. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy marha, ha lerakod tisztul, az más kérdés hogy mennyi idő alatt tisztul ki. Egyébként gratulálok, beavatnál a titokba? Mert nekem nem megy.
2012. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2012. jan. 26. 21:45
 6/6 anonim válasza:
Az utolsó kommentelővel értek eggyet! Kb 1-1/5 év mire felszakad és teljesen kiürül a lerakodott nikotin!! El fog mulni nincs mitöl félned!
2012. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!