Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigit lehet receptr...

Elektromos cigit lehet receptre kapni?

Figyelt kérdés
Anyukám elég erős dohányos és kezd oda lenni az egészsége de nem tud leszokni, mert olyan környezetben van. De én szeretnék neki segíteni,viszont ez az elektromos cigi elég drága úgy tudom, lehet valahogy olcsóbban megszerezni?
2012. jan. 25. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, sokan mondanak rosszat, az 1-2 ezer forintos e-halt-ról nekem bevált. www.vatera.hu itt beírod hogy elektromos cigi és kiadja. Már 1300-ért tudsz venni töltőkkel, 10 patronnal és aki árul ilyen cigit annak általában van patronja. 3-4 doboz cigi árából megtudjátok rendelni úgy hogy még 1-2 csomag patront is rendeltek. Szerintem egy próbát mindenképp megér, már csak ha más nem azért hogy kipróbálni ezt a fajta cigit, de mondom nekem személy szerint semmi problémám vele. Anyukádnak pedig sok szerencsét a leszokáshoz, drukkolok neki! :D
2012. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kapni sztk ra e-cigit. Anyukád magától szokott rá, szokjon is le magától. De te aranyos vagy, hogy próbálsz segíteni.
2012. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Drága? 15000 ért már olyat kapsz, hogy megszólal..

Egy doboz cigi 600-700ft. Így már nem is olyan drága.

2012. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az anyukának drága. Ő ráköltené az utolsó vasát is a cigarettára ( mert amúgy természetesen minden földi jó halomban áll odahaza, és a pénz nem családtól van elvonva), a kérdező lepné meg vele a jó anyut. És úgy drága.
2012. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet a SOTE Klinikán,megírják a receptet és a helyi patikában ki is válthatod!Ha jól

emlékszem 4-500 ft körül van fél évi adag patron.

De előtte telefonálj,kérj időpontot!

06-1/355-84-98

Remélem segítettem,üdv! :)

2012. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem erős dohányosnak kevés lesz az óccsó kínai e-healt féle vacak (teleshopban ugyanezt kapni más néven)

inkább spórolj egy kicsit, és olvasd el ezt

[link]

2012. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!
2012. febr. 2. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!