Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leteszem a cigit KB mennyi...

Ha leteszem a cigit KB mennyi idő múlva kezdek el hízni?

Figyelt kérdés
eszek rendesen..
2012. febr. 3. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkatfüggő hogy egyáltalán elkezdesz-e, ha hajlamos vagy rá én olyan 3-4hétre tippelnék.
2012. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dohányosok azért szoktak hízni az abbahagyás után, mert a cigivel eltöltött időt evéssel helyettesítik. Nem törvényszerű a hízás....
2012. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 3. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

legtöbb helyen azt olvasni hogy hülyeség. én szeptemberben tettem le, 2kg jött fel (ugye karácsony is volt)

első 3 hétben ettem csokikat, cukrokat, de már nem. van egy kalkulátor a neten, azt irta azota kb 40 000 ft-ot sporoltam meg. akkor meg mindegy az a 2-3 kg.

2012. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A dohányzás pótcselekvés lévén, az elhagyása mindig valamilyen változást követel. A pótcselekvések törvénye az, hogy egyiket sem lehet csak úgy kivágni az életből, ahogy azt sokan hiszik, hanem minden pótcselekvés helyett bejön egy másik pótcselekvés, jobb esetben pótcselekvés helyett egy olyan tevékenység, amely ugyancsak kitölti a pótcselekvés helyét.

Amennyiben ez a helyettesítő pótcselekvés/tevékenység nem az evés, a hízás valószínűsége nem növekszik a dohányzás elhagyásával.

2012. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!