Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Menyire van értelme az emberek...

Menyire van értelme az embereknek megtiltani a dohányzást?

Figyelt kérdés

Aki nem gyújt rá, az idővel agresszív és depressziós lesz. Mert hiányzik neki a cigi. De elveszik előle. (Mint egy kisgyerek elől a játékot, és direkt nem adják oda neki.)


Van egy ismerősöm, aki leszokott, és azóta depressziós. Szerintem azért, mert hiányzik neki a cigi.


Írjatok minél többen, mert ezt még fel is lehet a kormány ellen használni, az emberkínzó tevékenységük ellen.


2012. febr. 13. 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tiltani szerintem semmi értelme nincs, aki akar, az ígyis-úgyis rá fog gyújtani (mondom ezt dohányosként). Az a baj a törvénnyel, hogy átestek a ló túloldalára. Abban van igazság, hogy ne mérgezzük a nemdohányosokat, de azért én mégiscsak szeretnék beülni valahová és meginni egy kávét/sört, mellé pedig rá akarok gyújtani. Ezt már sehol sem tehetem meg... eddig volt nálunk a városban 20 dohányzó szórakozóhely, most van 20 nemdohányzó, aki meg cigizni akar, az menjen ki a hóba, fagyjon meg. Miért ne lehetne mondjuk 10 kimondottan dohányzó és 10 kimondottan nemdohányzó hely? És akkor mindenki eldönthetné, hogy melyikbe akar menni, és mindenki olyan levegőt szívhatna amilyet akar. Nem egy bonyolult ötlet, mégse jutott senkinek eszébe "odafönn".
2012. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2012. febr. 14. 21:51
 13/20 A kérdező kommentje:

A médiában csak ez a téma: A nemdohányosok jogai. Mit kurutyol össze-vissza a jogokról? Pont azt csinálja, mintha a dohányosok nem is léteznének a földön. Már akkor minket észre sem kell venni? És ezt nevezik kirekesztésnek.


Ha engem megkérdezne egy riporter, megmondanám a magamét: Nem a cigivel kellene foglalkozni, ugyanis sokkal nagyobb baj van az országban: Éhezés, munkanélküliség, fizetés csökkenések. /A faxomat nyomjam Orbiba meg az EU-ba, amelyik kitalálta ezt a gyűlöletkeltést./

Én a Jobbikkal vagyok, mert ők ki akarnak lépni az EU-ból. És ha ide is bevezetik az Euro-t, akkor se-perc alatt úgy járunk, mint görögország. Ugyanis, már így is régóta a szakadék szélén állunk. Nekünk már csak egy kis löket kell, és végünk.

2012. febr. 15. 01:05
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyébként tiporják a dohányosok magánéletét. Hadd döntsem már el, hogy mikor gyujtok rá, és hol. Nekem egy rakás illuminátus nem dirigál brüsszelből, pláne nem egy legyengült király onnan fentről, aki hagyja magát az orránál fogva vezetni az EU által. Tolerancia! Ez, ami hiányzik minden magyarból!

Köszönhetjük a gyűlöletkeltést a szabadkőműves EU-nak.

Sajnállak Orbán Viktor, hogy úgy veszekedsz az EU tagokkal, mint a kisgyerekek a játszótéren. Közben meg sohasem lesz javulás. Még inkább lejjebb csúszunk.

2012. febr. 15. 01:33
 15/20 A kérdező kommentje:

1. Dohánybetiltás: Ha rajtakap a rendőr, megbüntet. (Az új AVH?)

2. Csak dráma és romantikus filmek (állandóan).

3. A reklámban a gyerekeket lebeszélik a számítógépezésről: Inkább olvassanak.

4. Szigorúbb büntetés: a "3 csapás" és az autósok+már a gyalogosok büntetése is.

5. Egyháztörvény: (Kiket is akarnak még bevonni?)


És ez mind a "rossz" mellőzése. Új Magyarország!- Új Világrend!?

2012. febr. 15. 01:44
 16/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként tiporják a dohányosok magánéletét. Hadd döntsem már el, hogy mikor gyujtok rá, és hol."


Amikor elkezdtem dolgozni, akkor még nem volt divat a külön dohányos helység. Egész nap ülhettem a büdös helységben a terhes vagy asztmás kollégámmal, mert a többieknek JOGUK VOLT dohányozni. De ugyanúgy mindenhol. A magánéleted addig tart, amíg nem mászol bele a másikéba.

2012. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja, és még az a nő volt felháborodva aki belehamuzott a gyerekem babakocsijába.
2012. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Látom ez már harc. Már elegem van a dohányosok b*ogatásaiból. Ki*ott EU miatt van az egész. Ha azok a tet*ek nem hozták volna be a törvényt, még mindig békében élhetnénk egymás mellett.
2012. febr. 17. 01:54
 19/20 A kérdező kommentje:
Mi sem hagyjuk ám magunkat, mi dohányosok. Ha minket cs*egetnek állandóan mink is viszavágunk ezután.
2012. febr. 17. 01:57
 20/20 anonim ***** válasza:

"még mindig békében élhetnénk egymás mellett."


Kik éltek békésen egymás mellett??? Fújtátok ránk a füstöt, nekünk meg kuss volt, nem lehetett panaszkodni. Ez nem békés együttélés.

2012. febr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!