Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tölti valaki az E-health...

Rubyan kérdése:

Tölti valaki az E-health elektromos cigarettáját e-liquiddel? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nyilván ez függ az e-liquidtól is, de jobb, erősebb íze van így, mintha gyári patront tennék rá? Megérné töltögetni a pici patronokat? Köszi a választ!

2012. febr. 21. 20:30
 1/3 anonim válasza:
E health kifolyik. Annál a típusnál jobban jársz ha kened a porlasztót. Két csepp kb egy hagyományos cigi.
2012. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bobye26 válasza:

Én az EGO 650i e-cigit használom. Ennek a patronját tölteni kell, számomra kényelmesebb mint a patronokat cipelni magammal. Egy feltöltéssel bírja 3 napig, így attól se kell félni, hogy kifogyna. Ezzel kb 100 Ft-ra jön ki egy doboz cigi, és senkit nem zavar ha pöfékelek..:)))


Ez előtt én is az e-health-et használtam, azt tanácsolom cseréld le :)

2012. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A csepegtetést kipróbálom. Ha majd anyagilag jobban rendbe jövök, akkor majd beruházok egy jobb szettre, de addig megfelel ez is. Nem annyira rossz, mint amennyire mondják, legalábbis nekem, de ízlések és pofonok. ;)
2012. febr. 22. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!