Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 éves vagyok, és dohányzok,...

15 éves vagyok, és dohányzok, szerinttek gond ez?

Figyelt kérdés

nem sokat hetente 2-3 szálat, nem menőségből csak egyszerűen jól esik..

úszok mellette..

és még annyit hogy ezt hogy mondjam el a szüleimnek?


2012. febr. 24. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem gond. Miért olyan nehéz sokaknak felfogni, hogy ez éppolyan drog, mint a heroin, csak sajnos legális?
2012. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 14 évesen kezdtem,csaj létemre. de évekig tartottam ezt a heti pár szálast. 25 vagyok és már nem kell. de sose szoktam rá semmire nálam nem volt gáz az ilyen. a legtöbben rászoknak nagyon durván. én inkább ezen aggodnék.

ha a káros szó nem győz meg akkor csak gondolj arra hogy mindened büdös lesz, és elöbb utobb nekiállsz krákogni ami szintén undorito büdös. elég ha köszörülöd a torkod.és nem kell hozzá láncdohánysnak lenni.

persze ha találsz egy bagozo csajt akkor könnyebb de én hiába cigiztem, nem voltam hajlando megcsokolni a párjaimat akiknek már érzödött a tüdejéböl az ázott csikk szag... fuj...

2012. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja amugy én csak anyunak mondtam el. ö nagyon elfogado mindenben, csak annyit kérdezett hogy ugye nem vagyok rászokva.apám az nem tudta 20 éves koromig. elötte soha nem cigiztem.csak egyszer észrevette a kabátzsebemben mert ottfelejtettem...
2012. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy gond, szerencsére nem az enyém. Állj meg a lejtőn, amíg nem késő. Majd nem mondhatod, amit Cseh Tamás, mikor tüdőrákban haldoklott, hogy neki senki nem szólt fiatalkorában.
2012. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Még most abbatudod hagyni, de később nehéz lesz. Olyan mint a drog. Majd kívánja a szervezeted és nehézen szabadulsz tőle.
2012. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2012. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!