Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a gond a vízipipámmal?...

Mi a gond a vízipipámmal? (f0nt0s)

Figyelt kérdés

a 37-cmes vízipipámat nyáron vásároltam egy vízipipa áruházban, mindig úgy használtam/használom ahogy kell (vigyázok rá, tisztítom stb...)

Eddig teljesen tökéletes volt, de az utolsó 4 alkalommal alig van füstje. Ugyan olyan minőségű szenet, dohányt használok mint eddig, sőt a testvéremnek is van egy ugyanilyen vízipipája ő is azt a dohányt+szenet használja és neki tökéletesen jön a füst..

Régebben alufóliával és széntartó ráccsal is jól működött, most viszont egyikkel sem :s

a google-ban nem találtam hasznos választ, szóval ne onnan írjatok légyszi :)


2011. nov. 18. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Tisztogasd ki rendesen lehet valahol el van tömődve vagy pedig szelel valahol ez már gázosabb nézd át aalposan csak ez lehet a gond ha mindent ugyanugy csinálsz és addig jo volt
2011. nov. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi kitisztítom úgy is és írok :)
2011. nov. 18. 23:14
 3/9 A kérdező kommentje:
semmi változás
2011. nov. 19. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy rendesen tömöd-e meg dohánnyal.
2011. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendesen megtömöm ahogy kell, nem túl laza nem túl lenyomkodott
2011. nov. 21. 00:49
 6/9 reflmix válasza:
hogy lyukasztod ki a foliát ?? mert csak a szén helyén kell addig amig a szén van
2011. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy lyukasztottam de már megoldódott köszi a zöld kéz azért neked is ment :)
2011. dec. 2. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, de nem tudtuk meg, mi a baja!!!
2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ha megtöbted a kerámiát, sok, kicsi lyukat csinálj, aminek a legtöbbjét befedi a szén! vmi hosszú, vékony tárgyat használj, és 1-2 lyuknál nyomd egészen a dohányba, így több oxigént kap, és nagyobb hőt ad le a szén, ellenőrizd a tömítéseket, és a szelepet!

1 jótanács: könnyebben ellenőrizni tudod a füst mennyiségét, ha óvatosan belefújsz a csőbe és figyeled a szelepet. ;D Sok szerencsét, és bő füstöt!

2012. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!