Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ha hétvégente...

Szerintetek ha hétvégente elszívok 1pakk füves cigit attól függő leszek? Tehát ártani fog?

Figyelt kérdés
tehát hétvégente feljárunk egy haveormhoz ott van szinti fü minden... még a nyáron is szívtam aztán lebuktam itthon.a télen olyan november fele viszaszáltam és utána meignt leálltam..most ugygondoltam azt csinálom hogy flemegyünk csinálunk 1-2 cigit aztán előtte már ittam..káros ez nagyon? ugy értem a kérdést hogy lefogok fogyni? vagy később majd azlesz hogy egyre többet? annyira nemvagyok odaérte..megtudom szerezni ingyen is mint ahogy az elején írtam.
2012. febr. 26. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább ne szívj többet. Már így is elég zavaros a gondolkodásod, ahogy olvasom az írásod.
2012. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg elég zavartnak tűnsz már most is.

Tartok tőle, hogy már most függő vagy. Hiszen állandóan erre keringenek a gondolataid.

2012. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most csak hülettek ugye?
2012. febr. 26. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Abból, amit leírtál, látszik, hogy nem nagyon vagy a magad ura. Én a helyedben menekülnék erről a helyről. De neked ugye vissza kell menned... vissza AKARSZ menni, nem?


Akkor lesz véged, amikor visszamész oda.

2012. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
annyiban igazad van,hogy nemvayok a magam ura.. de ameddig nemszívok minden nap és nem vagyok "K.O." addig nincs baj nem? multkor is tovább adtam a cigit...ha nem megyek fel nemszívok de ha felmegyek és van akkor nagy azesélye,és mindig az van előttem hogy hisz mibaj lehet csakegy szál és azzal nemártok magamnak..
2012. febr. 27. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

"nemvayok a magam ura.. de ameddig nemszívok minden nap és nem vagyok "K.O." addig nincs baj nem?"

Mondd, te teljesen hülye vagy?

Ha rohansz egy szakadék felé, de még éppen nem estél bele - akkor ugye még nincs baj? A fenét nincs... 5 másodperc múlva beleesel. Megállni meg nem fogsz!

Megállhatnál, persze... de most véletlenül éppen nem akarsz megállni.


Ezt jelenti az, hogy nem vagy a magad ura.

Már most függő vagy, csak még nem rohadtál szét. De már nemsokára az is jön majd.

És megnyugtatlak: akkor már nem lesz elég az a szer, amit most ingyen meg tudsz szerezni. Akkor már fizetned kell majd érte.


Mondtam: MINDEN ERŐDDEL MENEKÜLNI INNEN! AZ ÉLETBEN SOHA MÉG A KÖZELÜKBE SE MENJÉL!!! MÉG CSAK NE IS GONDOLJ RÁJUK, HA KEDVES AZ ÉLETED!!!!!

2012. febr. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Fiam 30éves.....Ö is igy kezdte 17évesen....elöször csak 1...hetente....aztán egyre több és több...és már kevés volt...jöttek a keményebb drogok...Neki is "Ugymond neki is ingyen volt"Most....fél éve tiszta........rengeteg harc van mögötünk....Most döbben rá mit is tett,hol,milyen világban élt eddig.....félelem a betegségektöl.....AIDS,Hepatitis....stb...ugye nem akarsz ide jutni?Sajnos ha nem állsz le,könnyen igy jársz...
2012. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazatok van :( köszönöm szépen hogy segítetek :) maradok csak a piácskámnál és a rendes haveroknál.. nagyon sajnálom a fiadat :(
2012. febr. 28. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!