Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fiam kábítószerezik, ö azt...

A fiam kábítószerezik, ö azt mondja hogy csak füvezik az nem kábítószer. Hogyan tudom névtelenül feljelenteni a dillerét?

Figyelt kérdés
Kábítószer, rendőrség
2012. márc. 6. 08:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
76%
2012. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem névtelen,mert kell nevet megadni,max. annyiban lehet az,hogy neki a nevedet nem fogják -elvileg- kiadni,de neked kell nevet megadnod.
2012. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, juj kellene egy drogelvonó címe is.

És ha nem élő nevet adok meg?

2012. márc. 6. 09:14
 4/57 anonim ***** válasza:
ez névtelen,olvassd el "kitölthető mezők" nem kötelező egyiket sem kitölteni
2012. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 6. 09:20
 6/57 anonim ***** válasza:
69%

A helyzet az, hogy semmi értelme ennek a magánakciónak... ha a gyereked középiskolás, mástól veszi meg az anyagot, egy 500 fős iskola már simán eltart két neppert is. Ja és nem ők termesztik a füvet, ők csak a végső láncszem, általában egy idősebb havertól veszik, aki már tényleg függő (ált. más drogokkal is) ezért kénytelen piacokat nyitni és áron alul adni gyerekeknek mert ő már nem bírja terjeszteni sem. Tehát kérdés, meddig maradna betöltetlen a feljelentett nepper helye? Egy hét, kettő?


Ennek a magánakciónak így semmi értelme, a gyerekeddel meg láthatólag semmilyen viszonyod nincs, elnézést hogy ezt mondom, de válts iskolát, cseréld ki a környezetét, ne veszekedéssel, hanem áthelyezéssel. Én olyan társaságban nőttem fel, ahol közterületen ittunk pár sört, elmentünk horgászni, meccsre, kosarazni, focizni, és szuper gyerekkorom volt.


Az meg hülyeség, hogy az nem drog. Hát mi a jó édes anyám? :D

2012. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
74%

Igazából szerintem sem lenne sok értelme feljelenteni az illetőt,mert ahogy az előttem szóló is írta,nem jelentene gondot mástól beszerezni a drogot.Manapság ez már sajnos annyira elterjedt a fiatalok körében,hogy aki akarja,biztos meg tudja találni a módját,hogy droghoz jusson.

Az én ismeretségi körömben is van olyan,aki használ marihuanát és ő is ugyanezzel dumával védi magát,hogy ez valójában nem is drog.Hát ezzel a kijelentéssel vitatkoznék!

Ami a legrosszabb az egészben,hogy az én ismerősöm már kb 15 éves kora óta csinálja,úgy,hogy az anyja is tud róla,de nem tesz semmit.Most 24 éves az ismerősöm és már lassan ott tart,hogy a teljes jövedelmét fűre költi.

Szerintem az lenne a legjobb,ha rengeteget beszélnél a fiaddal a dologról!Olvass utána a témának,hogy tudj elenne érvelni.Ha van esze a fiadnak,akkor be kell látnia,hogy igazad van.Azt ne várd,hogy olyan szinten megváltozik,hogy saha többé nem fog szívni,de legalább annyit el kell érned nála,hogy felfogja,hogy ez igenis drog és,ha nem kap észbe időben,később nagyon megbánhatja!Kitartást és sok sikert kívánok!

22/L

2012. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
14%
anyu, ezt már megbeszéltük, a fű az nem drog.. -_-
2012. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
0%
szia.Sajnos ez ellen mi nem tehetünk! :( Nekem öcsém füvezik és már 3 szor betelefonáltam a rendőrségre NÉVVEL!!! Bejelentettem mindenkit akit csak tudtam.és mi lett belőlle egy nagy semmi!!! Egyszer leigazoltatták őket az uton,nem találtak náluk és ennyibe is marad!:( Azóta se néznek még feléjük se,ja és még több ember árulja már :(
2012. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
40%
A fű az nem drog? Ja... Nyilvánvalóan akkor azért okoz hallucinációt, függőséget, ezen kívül pedig a kemény drogok előkészítője. Én is ismerek nem egy olyan embert aki úgy kezdett el füvezni, hogy "a füvezés az veszélytelen" és láss csodát, mára már nemcsak rendszeres marihuána fogyasztók, de ott van mellette az LSD, hasis, gomba stb... Szóval ennyit arról, hogy a fű az nem drog.
2012. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!