Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés a tüdőrák? Ha...

Milyen érzés a tüdőrák? Ha lehajolok fáj a tüdőm meg amior a székben üllök.

Figyelt kérdés
eléggé szúró érzés.. pedig nemis dohányzok régóta kb másfél év... meg néha mellette egy két vicces cigi is benne volt..
2012. jan. 8. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként akik nem dohányoznak, azoknál is kialakulhat, de őszinte leszek, inkább egy tüdő gyulladás, nem pedig tüdőrák. 99%-ok hogy nem tüdőrák, az másképpen fáj, sokan a hátukat fájlalják, fulladnak, és tényleg nagyon erős fájdalom, szóval szerintem ne idegeskedj, de ha elmész a dokihoz az majd megnyugtat. Ja, és én is dohányzok, de csak az udvariasság kedvéért leírom, jobb lenne ha leszoknál.
2012. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 de énis elég valószínűtlennek tartom hogy rák legyen, csak nem tudtam hogy milyen fájdalmaik vannak az embereknek tüdőrákra és megkérdeztem már.. és köszönöm a válaszodat :)
2012. jan. 8. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen kb. 0 az esélye hogy tüdőrákos legyél. Én egy évvel vagyok nagyobb tőled, két éve cigizek, parázok is rendesen, de nem a tüdőráktól, hanem az egyéb betegségektől. Bár ha ennyire drágítják én szerintem lerakom.
2012. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
februártól énis azt tervezem.. :/
2012. jan. 9. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
februártól én is azt tervezem... aha februárban meg jó majd március vagy jó majd jövőre majd 50 évesen haldokolva ezt beszoptam. Fogd meg a maradék cigid dobd ki a fenébe kész le vagy szokva. Minek ilyen hogy majd majd azt úgyse teszed le soha.
2012. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!