Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan készíthetek házilag jó...

Hogyan készíthetek házilag jó minőségű vizipipa dohányt?

Figyelt kérdés
Már 1300Ft volt egy adag és jó volna, ha tudnék itthon készíteni valahogy!
2012. márc. 12. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
házilag drágább
2012. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne drágább?
2012. márc. 13. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:

itt egy lehetőség: [link]


Azt hogy megéri-e nem tudom, spórolsz rajta pár 100 FT -ot, de a minőség biztos nem ugyan az lesz.


Én sokallottam a magas dohány árakat, ezért váltottam shiazora ( [link]

Sokkal kiadósabb, nem ég meg, és nem is káros, mivel csak gőzt szívsz. Ennek ellenére, az íz és füst ugyan az, szinte... (füst az csak gőz, de látványos, az íze, meg szerintem intenzívebb mint a dohányé.)


Ja és 1000Ft egy tégely (100g), nem tudom mennyi tömésre elég, de lényegesen többre, mint ugyan ennyi dohány.

2012. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, elsősorban kíváncsiságból készítenék, hogy mekkora a különbség, nem számítok sok jóra :)

Shiazoról már olvasgattam, azt hiszem ki fogom próbálni! Azt írták többször is felhasználható, ha újra ízesítjük, te próbáltad már? Lesz elég íze akkor is?

2012. márc. 13. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, mert az ízesítő is 1200, akkor ugye már minek küszködjek. :D

Egyébként, én is gondoltam ilyen házi megoldásra. Amit csak lehet szeretek magam elkészíteni, de ezzel végül nem volt hangulatom próbálkozni :D


Azért a tapasztalatod, madj írd le, ha megcsinálod :D

2012. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Majd mindendépp megpróbálkozom és megírom milyen lett, de nem ígérem, hogy hamar :-)

Én úgy tudom, hogy egy ilyen ízesítő 3szor elég egy 100grammos sniazohoz, úgy pedig akkor már ha jó is megéri!

2012. márc. 14. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ennek nem jártam utána:D, majd ha lesz pénzem kipróbálom :D
2012. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Próbálgatta, dohányt készíteni, de nem igazán lett jó, sőt egyáltalán se, valamelyik nem is működött, volt ami füstölt rendesen, de nulla íze... Senkinek nem ajánlom, sokat szenvedtem vele...


Vettem shiazot is, valami nem volt jó vele nekem, nagyon hamar elkezdi kaparni a torkomat, és fele annyi ideig sem bírta, mint a dohány. Nem szenvedek többet egyikkel sem, vettem inkább dohány, most már nem is 1600Ft volt, hanem csak 1200!


Amúgy a gőzre visszatérve a shiazónál... Az E-cigik is gőzzel működtek ha jól tudom, és nagyon sokat vissza kell küldeni, mert hogy ártalmas vagy mi...

2012. jún. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!