Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiző lányok! Mit gondoltok...

Cigiző lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ti mennyit szoktatok napi szinten dohányozni? Mit jelent számotokra a cigaretta? Mi a véleményetek arról, hogy vannak olyan pasik akik kimondottan vonzónak találják a dohányzó hölgyeket? :) A megrögzött dohányfóbok kérem tartsák magukban az unalmas hozzászólásaikat... Kort/nemet is írjatok ha kérhetem!
2012. márc. 15. 14:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem jól néz ki a cigi, a szaga sem rossz. De már csak azért sem próbálom ki. Aki pedig szívja arról sokszor azért van rossz véleményem, mert csak züllötséget mutat vagy így akar menőzni. Egyébként semmi bajom vele. Valaki még sexy is lehet cigivel a szájában. De az nélküle is az.

A fogat teszi tönkre meg a tüdőt alapból, csak az a gond vele. De van aki dohányzott és megérte a 100 -at is.

2012. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

Naponta kb. 10 szálaz szívok, régebben volt napi szinten két doboz is, de ma már visszafogom magam. Amikor mondjuk beülünk valahova és iszunk, elmegy egy este egy doboz is. Mit jelent? Tulajdonképpen semmit, egy pótcslekvést.

Az, hogy kinek tetszik, kinek nem, sosem érdekelt, nem másért dohányzom, vagy hogy ezzel legyek menő.


21L

2012. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

En napi 3-4 szalat szoktam. Ha idegesebb napom van, akkor tobbet, ha este buli van, vagy elmegyunk haverokkal valahova, akkor is tobbet, de ilyen max heti egyszer van, de inkabb ritkabban.


Nem tudom, mit jelent a cigi, egyszeruen jo erzes. Soha nem jutott meg eszembe, hogy emiatt barki szamara vonzobb lennek :D sot, gondoltam ez inkabb taszito.

2012. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
20/l voltam
2012. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
66%

Én nem tartom vonzónak.. szerintem nem a legjobb nem cigizőként egy büdös szájú bagóssal smárolni. Nálam plusz pont, ha nem cigizik a pasi.


18L

2012. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én személy szerint rajongok a dohányzó lányokért:) Nagyon szexinek és nőiesnek tartom ha egy csinos lány cigizik. Én ugyan nem cigizek sokat azt viszont nagyon szeretem ha a párom sokat füstölög mellettem:) A cigit is általában meg szoktam venni a barátnőimnek. Csak sajnos nehéz ilyet lányt találni, aki ezt elfogadná...
2012. márc. 15. 15:13
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Nekem két doboz piros multi megy el.

Az életem részét. A rágyújtás, a cigizés, az életem része, bevett napi rutin.

Furcsa, a barátom nem örül, hogy szívom, bár tolerálja. Biztos van olyan pasi, akinek tetszik.

20/L

2012. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
hogy lepontozták a dohányzókat, lol :D mintha másoknak nem lennének rossz szokásaik, és a cigi lenne a lehető legrosszabb.
2012. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Én elég sokat dohányzom, napi 1 doboz. Egyszerűen nekem ez benne van a napi rutinban. A reggeli kávé mellé, étkezés után, szex után, bulizáshoz...

Nem hiszem, hogy ez sok pasi számára vonzó lehet, de nekem ismerőseim 90%-a dohányzik.(ha nem több)

24/L

2012. márc. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

Igen 7-ik válaszoló vagyok és egyetértek az előzővel, a szex utáni cigi nekem is nagyon fontos, talán a második legfontosabb a reggeli pár szál után. A barátom nem dohányzik, de tolerálja a szex utáni cigimet. (Ezt fogadta el egyedül nehezen)

Talán a három legfontosabb a felkelés utáni-szex utáni-lefekvés utáni.

Ja és az éjszakai, ha felriadok éjjel, akkor pisi, aztán cigi és az utolsó slukk után már dőlök is el és alszok tovább, mint a bunda.

2012. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!