Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiző lányok! Mit gondoltok...

Cigiző lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ti mennyit szoktatok napi szinten dohányozni? Mit jelent számotokra a cigaretta? Mi a véleményetek arról, hogy vannak olyan pasik akik kimondottan vonzónak találják a dohányzó hölgyeket? :) A megrögzött dohányfóbok kérem tartsák magukban az unalmas hozzászólásaikat... Kort/nemet is írjatok ha kérhetem!
2012. márc. 15. 14:30
1 2 3
 11/26 ricsi2117 válasza:
Én is beindulok a dohányos lányokra! Ez egy nagyon jó dolog! Mondhatják, hogy káros az egészségre stb., én nem dohányzom. De ha egy szép lány dohányzik, pláne a barátnőm, közölném vele inteligensen, hogy ez felhúz. Szeretem én is ha egy nő cigattázik, főleg ha a kedvenc márkámat szívja.Legizgalmasabb ha szex előtt akar felhúzni, és szívhatja közben is!
2012. ápr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta elszívok legalább egy dobozzal. :) Szeretek rágyújtani. Maga a meggyújtás pillanata a kedvencem. Az életem részévé vált, mint a reggeli kávé, az evés, a fürdés... alapvető szükséglet.

Én speciel örülök neki, ha van olyan férfi, aki tolerálja, és nem azt mondja rá, hogy undorító, ha az egyik elnyomása után 5 percen belül megint rágyújtok....

Amúgy 21 éves lány vagyok...

2012. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a cigit ,de veszélyes is lehet mert könnyen rálehet szokni. Nem függőségből hanem élvezetből szívom. Kicsit furán hangzik ,de amikor elkezdtem akkor csináltam magamnak pár szabályt ,hogy ne legyek függő. Pl.: 1 héten max. 1 cigi, ha bármikor is azt érezném ,h ezt megakarom szegni és több kell akkor egyből lemondanék róla stb..

Olyankor szívom mikor egyedül vagyok leülök és csak nézem a tájat nem gondolok semmire. Így „annyira” nem káros és ez más mint amikor vki állandóan csak azon kattog hogy cigiznie kell. :) Pozitív dolognak tartom ha egy férfi tolerálja a dohányzázást bizonyos keretek között.21/L

2012. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%

#12 Nem a cigit sajnálná tőled a barátod, hanem aggódik az egészséged miatt, biztos szeretne tőled gyereket és sokáig szeretne veled együtt lenni és nem örülne ha beteglennél.

Mióta dohányzol? Milyen fajtát szívsz? Nem gondolkodtál még el a leszokáson? Hány évig szeretnél még dohányozni?

Szeretnél majd gyerekeket?

#13 Ha tudod a mértéket, nem lesz gond.

Mióta szoktál rágyújtani? Milyen fajtát szoktál szívni?

Neked nem fog nehezedre esni ha gyermeket vársz, hogy ne gyújtsál rá. Szeretnél majd gyerekeket?

2012. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

# 13 vagyok.:)

19 éves voltam amikor elszívtam az első cigimet.

Pall Mall silver szívok. 0.1 ez a leggyengébb és megfogadtam ,hogy ennél erősebbet soha.

Nem esne nehezemre ha le kellene tenni a cigit. Télen pl. soha nem szívom. Inkább ha bejön a jó idő akkor néha. :)

A gyerek nincs tervben ,mert túl sok célt és álmot tűztem ki magamnak és ebbe nem nagyon fér bele.

2012. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ezt gondolod meg....

Te tudod, aztán majd 40-50évesen magányos leszel...

Az élethez hozzátartozik a szaporodás is.

Sokan így gondolkoznak ahogy te azért vagyunk 10millió alatt

De talán jobb is mert lehet nem foglalkoznál úgy a gyerekeddel így csak magaddal kell törődni...

Ajánlom a figyelmedbe ezt http://www.youtube.com/watch?v=AFxnzBLsro4 és a kommenteket ez a valóság

Ez a világ ilyen, mindenki csak önző.

Én szeretnék családot gyerekeket, legalább kettőt.

2012. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%
Az álmok és a tervek vagy bejönnek vagy nem, de a gyerek az felnő és örömöt okoz.
2012. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy alakulna és gyerekem lenne akkor tuti ,hogy mindent megadnék neki ,hogy boldog legyen és ő lenne számomra az első. Viszont úgy érzem ,hogy egy gyerekkel vége lenne a szabadságomnak minden álmom percek alatt hullana szét és lehet ,hogy így sem valósulnak meg ,de akkor legalább tudom ,hogy mindent én megtettem érte.
2012. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
33%

Ha az a szabadság, hogy 40éves nők részegek legyenek minden hétvégén az szerintem egyáltalán nem szabadság, sőt pont az ellenkezője...

Fontos, hogy legyenek gyerekek.

Gyerkőcök nélkül nincs értelme az életnek.

2012. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%
Számomra a szabadság teljesen mást jelent! Én nem járok szórakozni inkább elmegyek a könyvtárba vagy a helyi segítőszervezeteknél önkéntes vagyok.
2012. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!