Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen volt az első cigimentes...

Milyen volt az első cigimentes napotok, amikor leszoktatok?

Figyelt kérdés

Nekem olyan furcsa.Valahogy rosszabbnak képzeltem,nem is szenvedek annyira.Most csak a reflex van bennem,hogy pl kaja után mindig rágyújtok,meg hogy amikor megyek az utcán,pl valamelyik szakasznál mindig elszívtam egy szál cigit,ahol nem kellett felfelé menni.Mindig megvoltak azok a részek a faluban,amik a kedvenc rágyújtó helyeim voltak.:)Kb folyamatosan bennem van a reflex,minden második percben fognám a kabátom és mennék ki a teraszra cigizni,de akkor eszembe jut,hogy egy szál cigi nincs itthon:D

Nektek hogy telt az első napotok cigi nélkül?



2012. márc. 17. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Komoly elvonási tüneteim voltak, idegességgel, ingerültséggel. Nem csak a mozdulat hiányzott! Te szerencsés vagy, a "mozdulatról " ceremóniáról le lehet szokni, kerüld a kocsmákat és a füstös bulikat, könnyebb lesz!
2012. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.Sajnos nem tudom,mert a szüleimmel élek és ők dohányoznak.Mennyit cigiztél előtte?Sikerült végleg letenni?
2012. márc. 17. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hahh, úgy sikerült letennem, hogy átszoktam az elektromosra. Szerintem Te nem vagy annyi idős, amennyi ideig én szívtam. Kb. 1 hónapja tértem át, és elmondom, hogy egy kivételével - nem önhibámból - az összes leszoktatási módszert kipróbáltam. A mostani helyzetben is nikotinfüggőnek érzem magam, de senkit nem zavarok vele! Ha tudsz, szokj le mindenképp!
2012. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 22 éves vagyok,5 évig szívtam napi 1 dobozzal.Az olyan átlagos.Nekem Allen Carr segített:)Ha semmi nem válik be,az 100%-ig biztos.Most sem gyújtottam még rá amúgy,van egy kis elvonási tünetem,meg furcsa,hogy kaja után nem cigizek...de közel sem olyan borzalmas,mint amilyennek képzeltem.Ha érdekel,átküldöm a könyvet.:)
2012. márc. 17. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sose az első nap a legnehezebb. Akkor lesz igazán kemény a játszma, mikor pár nap-1 hét múlva elkezd tudatosulni, hogy innentől tényleg nincs cigi és SOHA TÖBBÉ nem is lesz. Nem az van, hogy most x ideig nem cigizek, aztán ha baj van, jöhet a "jól megérdemelt" vigaszcigi, neeeem..... Nem tudom ezt elmagyarázni. Az első pár nap nekem se volt túl nagy szám, de mikor felismertem, hogy no more cigi, szabályosan depressziós lettem. A valódi leszokás nagyon hosszú és nehéz folyamat. Kitartást ehhez az időszakhoz!
2012. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)Ez tényleg nem hangzik valami biztatóan.Megbántam,hogy rágyújtottam arra a szutyokra.Sokkal több rossz pillanatot okozott,mint jót.
2012. márc. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!