Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Terhesség előtt aki cigizett...

Terhesség előtt aki cigizett közületek az letette, visszaszokott vagy végig cigizett?

Figyelt kérdés

Aki innen terhesség előtt cigizett az végig dohányzott terhesség alatt, letette végleg vagy letette és abbahagyta?

Terhesség előtt, alatt, után milyen cigit, mennyit szívtatok, ha visszaszoktatok, akkor mennyi idő után?

Amennyiben terhesség alatt nem cigiztetek, de utána igen, akkor milyen érzés volt az első cigi? Szédültetek?


Válaszaitokat köszönöm.

Gyermekvállalás előtt állok, napi 2 doboz narancs PallMallt szívok, 27 éves vagyok.


2012. márc. 25. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

napi 1 doboz, 1 évvel a terhesség előtt (amikor elkezdtük tervezni) letettem. Egyik napról a másikra. Azt akartam,hogy kiürüljön mire terhes leszek.

nem szívtam cigit a terhességek,szoptatások alatt. amikormár nem szoptattam,akkornéha elszívtam ha vendégek voltak egyet.mondjuk havonta 2 cigi az elmúlt években

2012. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak édesanyámról tudok nyilatkozni. Ő a terhességei alatt nem cigizett, de véglegesen csak utánam (én vagyok a második gyerek) szokott le a cigiről egyik napról a másikra, pedig előtte nagyon kemény dohányos volt.
2012. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
édesanyám a terhesség alatt(2 volt neki) nem dohányzott, amúgy napi kb 1 doboz elmegy neki, de volt hogy ideig-óráig nem gyújtott rá és közel volt ahhoz, hogy leszokjon.
2012. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

szia!


Anyukám nem nagyon szokott le, vagyis alig várta, hogy megszülessünk, hogy cigizhessen. A húgom most szült, ő azt csinálta, hogy meggyújtotta a párjának a cigit, és beleszívott egyet a terhesség alatt. Most, hogy megvan a baba, már cigizik ugyan úgy.


én biztos nem fogok, mivel nem cigizek, utálom.

2012. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a terhesség miatt hagytam abba, 12 éve, azóta sem gyújtottam rá,nem is fogok, de még mindig hiányzik. De semmiképp nem kockáztatnám a babám egészségét terhesség alatti dohányzással.

És ha már sikerül 9 hónapra abbahagyni,könnyebb lesz végleg.

A szomszéd végig dohányzott, és született egy hiperaktív, fejlődésben visszamaradt kisfia. Nem bizonyítható, hogy ez volt a kiváltó ok, de az anyuka minden esélyt megadott rá.

Dög nehéz abbahagyni, de minden szempontból megéri, már csak anyagilag is.

2012. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Figyú én igazat mondok : A DOHÁNYZÁS HALÁLT OKOZHAT, SŐT MÉG RÁKOT IS,


Huu te aztán keményen nyomod, napi két doboz több mint 1200 forintért... HMM és még azt mondják, hogy a cigányok és a zsidók lopják el a pénzt ebből az országból pár füstért... :)


Teljes mértékben nem egészséges, de ezt már amúgy is tudtad. A lényeg, hogy a te tüdőd a kisbaba tüdeje is egyben amég benned él, mivel a te tüdődön keresztül fogja kapni az oxigént.. Remélem segítettem.


(a válasz adója sok sok zöld pacsit akar kapni hogy 100%-osan helyes válasznak tünjön amit mond!)

2012. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

terhesség alatt nm cigiztem, előtte pár hónappal is alig, most 2 éves kislányom, még szopik, de ha elmegyünk valahova én is rágyújtok mert jól esik.(tudom, nem kéne már szopnia, de most nem ez a kérdés) az abbahagyás utáni első cigitől sem szédültem.

barátnőm ugyanúgy cigizett terhesség alatt és cigizik szoptatás alatt, mint előtte. látszólag normális, egészséges a kisfia, de nem kell a példát követni.

2012. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, én vékony kék pallmallt szivok, szivtam. most kb havi 1 doboz
2012. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességem elején dohányoztam: nem volt tervezett baba, de amikor kiderült, hogy jön, letettem. 7 hónapra született, lepényleválás miatt: szörnyű lelkifurdalás volt. Soha többet nem gyújtottam rá. Lett még két rendes időre születet testvére, de még most is okolom magamat néha, amikor valami olyan baja van, amibe ez a korai dohányzásom is belejátszhat.
2012. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!