Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől indulhat meg a nyálterme...

Mitől indulhat meg a nyáltermelés, és miért ilyen gyenge ez a fajta?

Figyelt kérdés

1. kérdésem: Ma vettem piros marlborot, (egyáltalán nem éreztem erősnek) Amikor ma többször is szívtam a piros marlbiból nagyon megindult a nyáltermelés a számban :/ ez mitől lehet? Semmilyen másik ciginél nem fordult elő.


2. kérdésem: direkt azért vettem piros marlbit, mert erősebb cigit akartam. 0,6 nikotin van benne, azt mondták a haverjaim hogy erős, de egyáltalán nem az.

(szívtam/szívok: sötétkék dunhill, marlboro fajták: gold, flavour plus stb, gyenge marlbit nem szívok, néha djarum)

Miért éreztem ilyen gyengének? Azt hittem több nikotin van benne/erősebb.


Ui.: nem kérek az olyan kommentekből, hogy ne cigizzek/egészségtelen/stb.


2012. márc. 30. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen ugyanazok az értékei voltak, mint a piros multinak, de legyengítették. Én azóta utálom.
2012. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is erős...0.6mg nikotin van pl. a sötétkék szofiban is.
2012. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen erősebb cigi van, a Djarumon kivül? Ami erős. A fekete dunhillban azt hiszem, 0,9 van, de azt is gyengének mondják (igaz hogy 0,9 a nikotin de elvileg a sötétkék mégis ütősebb haverok szerint)
2012. márc. 31. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

enneka kettőnek tuti h az értékei: 10, 0;8 ,10

barna szofi

piros viceroy

ha jól tudoma piros bond-nak is.

meg a sárga camelnek (camelt érdemes kipróbálni)

2012. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. ápr. 1. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta dohányzol? Naponta dohányzol? Mennyit szívsz el egy nap alatt?
2012. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!