Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Shiazo-t vagy Dohányt használj...

Shiazo-t vagy Dohányt használjak vizipipázásnál?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A shiazo egészségesebb, de annak a szívása is káros az egészségre, mert ott van a széntabletta, amelynek azért vannak égési termékei. (Meg olcsóbb is, mert nem dohánytermék, tehát elvileg még szabad is.) De azért légy résen, ez olyan lenne, mintha vodkás üvegből innál vizet, senki nem fogja elhinni! (A hasonlatot itt olvastam, egy hozzászólás kapcsán, de nem tudom, ki a szerző.) :D
2012. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eggyértelműen shiazo se nikotin se kátrány és ha öngyulladós szenet veszel akkor sokáig égesd amig nem narancssárga az egész mert a vegyszerek elégnek és nem lessz semmi ártalmas benne de vehetsz természetes szenet is azon nincs vegyszer és most jön a főatrakció barkácsolj elktromos szenet :) keress rá nagyon jó :)
2012. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen dohány.Shiazo-val sokat kell sz*rakodni,Ha sok a hő nagyon kapar meg köhögsz ha kevés semmi füstöt nem add emellett hiányzik a kellemes beszédülés.Úgyhogy én dohányra szavazok.Csak megtömöm rárakom a szenet ésmár jó is.Ha pipázok élvezni akarom nem ide oda rakosgatni a szenet.Mert ígysem jó meg úgysem.Semmivel sem károsabb mint amikor az utcán "lélegzel"(passzív dohányzás)


Úgyhogy még egyszer leírom nekem és hawerjaimnak is a dohány jobban bejön ...

2012. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessa valamit nagyon elszúrtok. Egyszerűen nem lehet elszúrni a Shiazo tömést! Írtó egyszerű, ajánlom!
2012. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!