Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki megmondaná miért baj...

Valaki megmondaná miért baj ha reggeli előtt gyújtok rá? Nem értem igazán, de mindenki lehülyézett amikor ezt tettem

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljes mértékben szokáskérdés. A legöbben kaja után szeretnek elszívni egy cigit, én meg inkább előtte, mert még joban meghozza az étvágam, legalábbis azt hiszem, hogy a cigitől. :D

Talán lehet benne még egy olyan hiedelem, mint az hogyha rágóba rágod a füstöt károsítja a fogat... Ez is olyan dolog, hogy csak annyira, amennyit és amita dohányzol. :)

2009. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Csökkenti az étvágyat, de hogy baj lenne, az hülyeség. Igaza van az előttem szólónak, hogy szokás kérdése.
2009. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az imént szóló vagyok.

Érdekes, hogy neked éppen ez hozza meg :). (Persze semmi sem lehetetlen). Talán, amiatt, hogy kivárod azt a pár percet... hozzá van szokva a szervezeted ehhez a rendhez, beindul a gyomorsavtermelés... Nem tudom XD

2009. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gond szerintem a legtöbben nem csinálják valószínűleg ezért hülyéznek le. Meg persze elveszi az ízeket szóval kevésbé lesz finom a reggeli.

Utána sem szabadna rágyújtani mert étkezés után még nyitva a gyomrod és az a legkárosabb.

2009. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nálam is ez a szokás...épp,hogy alig keltem fel,már irány ki rágyujtani...szokások...pl kaja után cigi,ha kijössz vhonnan cigi,sex után cigi,vársz vmit/vkit cigi...unatkozol cigi,ideges vagy cigi...kávé cigi :D szal ez van :)
2009. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Általában én is így vagyok csak még nincs igazán keresetem és kicsit kevesebbszer gyújtok rá hogy fontosabb dolgokra is maradjon. A szex utáni alapból kiesik mert olyanhoz még nem volt szerencsém :). Most viszont megyek rágyújtani :P
2009. jún. 19. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se tudtam sokáig, de mint kiderült, baj! Ugyanis az éhgyomorra való cigizés a gyomorba jutó anyagok miatt nagyon megnöveli a gyomorfekély kockázatát. Ha tudsz, egyél előtte egy falatot, nekem sincs étvágyam reggel, de megeszek két harapás valamit az első cigi előtt :)
2009. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Köszi mindenkinek a választ
2009. jún. 19. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

14:09

Sztem is a kivárás a jelszó. Na meg én elég duci vagyok, szóval, ha egyszer megengedem magamnak a kajálást szeretem elnyújtani a pillanatot.

Úúú, ha deszka lennék sztem nem is lennének barátaim, mert folyamatosan kajálnék. :D Imádok enni!!!


Amúgy meg én nem félek a gyomorfekélytől... meg a szájráktól, gégeráktól, tüdőráktól, ödémától, stroke-tól... Úgyhogy megéri előtte rágyújtanom.

(Hmmm... remélem gégerákom lesz és menő mikrofonon keresztül tudok majd csak beszélni. :P Na jó, csak vicceltem, igazából már eléggé bűntudatom van a sok cigi miatt.)

2009. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!