Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány cigi után alakul ki...

Hány cigi után alakul ki dohányos köhögés?

Figyelt kérdés
Ha a legerősebb cigit vesszük alapul?
2012. ápr. 9. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
1246, akkor ha a szűrőt is elszívod. Más adatról nincs tudomásom.
2012. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez nagymértékben az egyéntől függ. Nekem napi 60 száltól már elég kifejezett köhögésem volt, az öcsémnek meg nulla.
2012. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
41%
1
2012. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem évek kellettek mire előjött,édesapámnak 50 éves kora körül kezdődött 55 volt mikor rendszeressé vált,tehát szinte egész nap.Mikor már elviselhetetlennek tartotta elment orvoshoz,vízzel telt volt a bal tüdeje és rá 1 hónapra meghalt tüdőrákban.Szóval hagyd abba,amíg még nem késő!
2012. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha meg vagy fázva egy sem.

Hány éves vagy kérdező?

Mióta gyújtasz rá? Milyen fajtát szívsz?

2012. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem cigizek, csak érdekelt :)

2012. ápr. 10. 08:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Én amikor dohányoztam erős cigit szívtam, alig alig köhögtem, míg egy ismerősöm reggelente úgy köhögött, hogy rossz volt hallgatni, pedig kevesebbet szívott mint én, és gyengébbet. Nagyon egyénfüggő. Édesanyám 35 évig dohányzott, és még akkor is néha egyet egyet köhintett, de semmi több.
2012. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 vagyok, 6 éve cigizek. Volt hogy heti 3 doboz, de van hogy 1 hétre elég 1 dobozzal. Mostanában kezdtem el köhögni, főként reggel.
2013. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!