Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tinik! Ti hova szoktatok...

Tinik! Ti hova szoktatok menni cigizni?

Figyelt kérdés

azoktól kérdezem akiknek nem tudják a szülei.

köszi :D


2012. ápr. 16. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Hány éves vagy? Mióta dohányzol?

Milyen gyakran és mennyit szívsz el?

Milyen fajtát?

2012. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Minden tini megoldja, ott lehet megoldani, ahol a szülők nem látják, ez mindenkinél más hely. Te tudod, hogy hol tudsz elbújni, nem mi. Én is rászoktam, kár volt.


20/L

2012. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Hogy szoktál rá? Mennyit szívsz és milyen fajtát?

Nem akarsz leszokni?

2012. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de nektek mi volt az a hely?
2012. ápr. 16. 14:04
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha azt mondom, hogy nekem a veranda mögötti polctól két centire balra, akkor nektek is van olyanotok és te is odamész? Fogd már fel, hogy miért hülyeség az, amit kérdezel.
2012. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A suli melletti panelház előtti lépcsőkhöz. Pont jó a hely, mert nem esik be az eső oda, plusz a suliból nincs rálátás a ház mögé. :)
2012. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Erkély mivel mikor szívom akkor nincsenek itthon.

Máshol nem szoktam.

2012. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Én anno egyből lebuktam vele,pedig a szüleim is dohányoznak.Az utcán szívtam.
2012. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem anya azonnal megtudta és engedte is, viszont általánosban még tilos volt cigizni, úgyhogy maradt a jó öreg vécé, plusz esetleg (ritkábban) a focipálya mögött szívtuk. Itt középsuliban volt dohányzó, de ugye január 1-el betiltották, újra mehetünk vissza a wc-be cigizni... :S (Esetleg ki az utcára, de az nem elbújás, tehát téged nyilván nem érdekel.)

Szóval bepróbálhatod a sulivécét, bár ehhez tudni kéne, hogy nálatok mennyire ellenőrzik, stb. Ennyi év dohányzás után azt mondom neked, aki cigizni akar, az úgyis talál rá módot. (Az egyik barátnőmnek nagyon nem engedték a szülei, de hát rágyújtott az iskolában, nálunk-anya persze nem tudta, hogy az ő szülei tiltják-aztán ellopta az apjának a tartalék garázskulcsát és lemásoltatta, utána a garázsba járt cigizni. AMikor lebukott vele, akkor értették meg a szülei, hogy a lányukkal nem lehet mit kezdeni xD)

20/L

2012. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

suli mögötti panel tényleg jó

ha más városba jársz suliba ott meg bárhol, utcán stb

suliban 6.-7. óra után a WC-ket senki nem figyeli....

modnjuk nálunk az ének terem az udvaron van, ott a műhelyek mellett és az ének terem mellett egyszerre 40-50-es cigizünk

tudják a tanárok de mit csináljanak???? min gyerek kezébe egy 50 ezres csekk??

3-an megyünk haverok 2 szívja 1 figyel és 3 pukkonként csere, ha jön valaki akkor meg gyors eldekkeljük (elnyomjuk de nem olyan brutálisan, csak annyira el tudd még szívni) aztán ha rékérdeznek akkor á nem nem cigiztünk csak kijöttünk levegőzni xd

de ez attól függ h mennyire szigorúak nálatok

2012. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!