Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füvet hány évesen próbáltáto...

A füvet hány évesen próbáltátok ki először és milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El tudsz fogadni olyan választ is, hogy soha nem éreztem rá késztetést, hogy kipróbáljam?
2012. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze:DD csak azért kérdezem am mert nagyon érdekelne h milyen érzés lehet
2012. máj. 1. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:

16-16 évesen

nagyon jó érzés volt, megszűnt minden ami körülvesz, és csak a nyugodtságot éreztem.

2012. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*15-16
2012. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi és mondjuk ha pl este 10 kor elszívok eggyet akkor látszódni fog a hatása olyan éjfélkor meg ugyanúgy kell szívni mint a cigit?
2012. máj. 1. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Éjfélre valszeg már nem, de a hatás ideje függ a mennyiségtől is. Nem úgy kell szívni mint a cigit. Eleve nem is szűrőt kell bele tenni hanem csigát. Minél mélyebb slukkokat kell belőle szívni utána pedig lenttartani amíg bírod.
2012. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

18, eléggé be voltam rúgva ezért hányáson kívül nem sok extrémet tapasztaltam. Másnap nem voltam másnapos és minden lazának tűnt.

Második alkalommal viszont jól beparáztattak. Ilyen több csavaros "azt hiszem hogy azt hiszik hogy azt hiszem..." dolog.

Ez még többször előfordult.

Mostanában részegen jól letompít, semmi se érdekel de olyan szinten hogy érdekesnek se tartok semmit.

A másnapját szeretem igazán, igazi chillout hangulat, már azért megéri.

(Mindez csak a képzelet szüleménye és egy barátom mesélte :))

2012. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) am ha ilyen csigát nem teszek bele akkor az nagy baj (am ilyen csigát hol lehet venni?)
2012. máj. 1. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj csak annyira erős lesz a füst hogy nem tudod letüdőzni, a füstszűrő meg túl sokat levesz. Cigisdoboz egy részéből tekerd.
2012. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A csigát vagy magát a cigit és ha a csigát azt hogy csak egy csíkot levágok és feltekerem?
2012. máj. 1. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!