Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van akinek sikerült nikotintap...

Van akinek sikerült nikotintapasszal leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés

Minden ötlet érdekel, ha normális


az akaraterős duma nem


2012. máj. 6. 12:59
 1/3 A kérdező kommentje:

már leszoktam, 2 évig nem cigiztem, tavaly év végén szoktam vissza hatalmas családi gondok voltak

nem is az érdekel, hogy hogy szokjak le, hanem amikor már nem gyújtok rá és nagyon feszült vagyok, esetleg érdemes-e enyhíteni ez rágóval vagy tapasszal.

Van itthon pár ilyen rágóm és 2 tapaszom, nem akarok fölöslegesen ezreket ölni ebbe, mert nem hiszem h az jó ha folyamatosan tapasz van az emberen

2012. máj. 6. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Allen Carr könyve?

Amúgy ha 2 évig nem cigiztél, akkor az már saját hülyeséged, hogy megint elkezdted. Pár hét/hónap alatt végleg elmúlik mindenféle elvonási tünet, szóval semmit nem enyhített a cigi mikor újra nekikezdted (max csak bemesélted magadnak:))

Amúgy meg rá lehet szokni a nikotintapaszra, meg a rágóra is, mivel nikotin van benne.

2012. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem érted mire gondoltam. Lehetnek rossz pillanatok, sőt rossz korszakok is, de most őszintén, jobb lett valamivel, amikor újra rágyújtottál? Rendeződött tőle valami? Mert még ha pár hete raktad volna le a cigit, azt mondom, hogy érthető, hogy nem akartál még elvonási tüneteket is a sok gond mellé.

de 2 év? az rengeteg. Innentől kezdve bemesélheted magadnak, hogy a helyzet áldozata vagy, attól még mondjuk ki, hülye vagy, hogy megint elkezdtél dohányozni.

Amúgy meg ott volt a tanács. Allen Carr könyve?:))

2012. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!