Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet csillapítani az...

Hogyan lehet csillapítani az elvonási tüneteket?

Figyelt kérdés
Éppen leszokóban vagyok a dohanyzasrol, mar 3 naőja nem gyujtottam ra, a tüdőm folyamatosan mintha szorítana, alig kapok levegőt, a fejem is fáj, majd belebolondulok! Valaki esetleg tudna adni tanácsot, hogy hogyan csillapitsam ezeket a tüneteket?
2012. máj. 6. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugalom kell én 4 hónapja nem szívom és még most is erősen kívánom, de nem birok venni nincs rá pénzem az-az úr nálam a pénz. Szóval kitartás hiába mondják, hogy könnyű egy fenét könnyű. Az elvonási tünetet nem lehet csillapítani csak ha lefoglalod magad valamivel.
2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sportolok. Kondi terem+futás

De bazz ez is csak a nap 2-3 órája. Addig ott van még 12 óra. Én is kétségbe vagyok esve, 8 év dohányzás, ez a 2.hét.

Az őrület határán vagyok :D

2012. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja nem gyújtottam rá és sokszor kívánom.Most nikotin mentes e cigit szívok,magamnak töltöm és az nagyon sokat segít.De csak itthon szívom,mert kint az utcán a szél elviszi a füstöt és akkor már nincs meg az illúzió,hogy cigizek.Egyszer majd az e cigit is el fogom hagyni,de úgy érzem,hogy ahhoz most nem vagyok eléggé felkészülve,főleg most,hogy itt vannak a vizsgák.:(

Amúgy a ciginél nincsenek fizikai elvonási tünetek,ez csak pszichés.Én nagyon nagyon nagyon függő voltam,mégsem éreztem semmi testi fájdalmat a leszokásnál,csak éppen végigbőgtem az egész napot és rémálmaim voltak.Ja és 2 hónapig napi 3 órákat aludtam.Mindenkinél másképp jelentkeznek az elvonási tünetek.

2012. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!