Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fűtől lehet valami baja?...

Fűtől lehet valami baja? Annyira féltem! :/

Figyelt kérdés

A Barátomék osztálykirándulásra visznek füvet. Első alkalom. nála is és a haverjánál is fél fél g lesz. Nm bírtam lebeszélni, próbáltam,3 napja csak bőgök. Hegyes helyre mennek. Állítólag 2 hete részegen leesett onnan valaki.Bokrok megfogták a csávót, de 2 csigolyája is eltört.

Annyira féltem, mi van ha azt képzeli,hogy tud repülni, és ugrik egyet? Befüvezve tudja,hogy nincsenek szuper képességei? És ,hogy ő most be van szívva? Annyira féltem őt :(((


2012. máj. 16. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pasid? hagyd el...
2012. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miért hagynám el? mert ki akarja próbálni?
2012. máj. 16. 13:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyugi ettől nem lesz semmi ilyen képzelgése.Én is szívtam füvet régen,az első alkalommal észre sem vettem,hogy mi a hatás.Jót fog röhögni töle maximum.A legrosszabb ami történhet,hogy bepánikol,ha épp negatívabb hangulatban van,de akkor viszont valoszinüleg nem akar majd többet füvezni,ha elsőre nem jön be neki.
2012. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

S ha ez még megnyugtat,(hátha nem tudsz róla)

hollandiában a fű legális drog,hasonlóképp mint nálunk a cigaretta,vagy a kávé,vagy az alkohol.

Ha azt mondod marihuána akkor a tudatlan emberek valami gyilkos dologra gondolnak,ha azt mondod kender akkor meg egy ártalmatlan gazra ami az ut mentén nő. Pedig a kettő ugyanaz.Bár az utszéli kendertől nem igazán lehet betépni,de a növény ugyanannak a növénynek egy alfaja.

Tény hogy nálunk ez tiltott dolog,de ez a lényegen nem változtat semmit.

2012. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerinted normális ha egy pasi ilyet csinál? és a füvezés után vajon mit fog? jó ez neked hogy folyton aggódsz mi lehet a baja,és mit szív?

MEGÉRDEMLED!

2012. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a füvezés után kajálni fog mert nagyon éhes lesz.
2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"mi van ha azt képzeli,hogy tud repülni, és ugrik egyet? Befüvezve tudja,hogy nincsenek szuper képességei?"- A fű nem LSD.

Nem hiszem hogy bármi baja is lenne tőle.

2012. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor én vagyok alapvető képzavarba a drogokkal. Bocsi még nem próbáltam egyet sem, nem tudom milyen hatásai vannak.:)

Köszönöm annak aki a kérdésemre válaszolt! egy kicsit megnyugodtam, de még mindig féltem valamennyire(nagyon) :)

2012. máj. 16. 22:02
 9/17 anonim ***** válasza:
attól függ hányan lesznek fél grammra
2012. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha egy ember elszív fél grammot, még akkor se lesz az ég világon semmi baja, max bealszik.

amúgy meg hülyeségeket ne beszélj már, a fűtől nem lehet haluzni.

2012. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!