Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fűtől lehet valami baja?...

Fűtől lehet valami baja? Annyira féltem! :/

Figyelt kérdés

A Barátomék osztálykirándulásra visznek füvet. Első alkalom. nála is és a haverjánál is fél fél g lesz. Nm bírtam lebeszélni, próbáltam,3 napja csak bőgök. Hegyes helyre mennek. Állítólag 2 hete részegen leesett onnan valaki.Bokrok megfogták a csávót, de 2 csigolyája is eltört.

Annyira féltem, mi van ha azt képzeli,hogy tud repülni, és ugrik egyet? Befüvezve tudja,hogy nincsenek szuper képességei? És ,hogy ő most be van szívva? Annyira féltem őt :(((


2012. máj. 16. 13:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
bocsi, tényleg nem ismerem a hatásait,én nem élek semmi ilyesmivel :)
2012. máj. 17. 22:56
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát, én legutóbb amikor szívtam ..

Egy folyóparton voltam, és lejtős volt a víz felé az út.

Kajak olyan félelmetes volt az egész hogy odébb kellett mennem 10 méterre. Féltem hogy leesek. Szóval szerintem távol fognak maradni a veszélyes helyektől :D

2012. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
remélem is :D:D:D teljes sík hely, kicsit ugy bentebb a városban,kerítés rájuk zárva! :) kicsit nyugodtabb vagyok. Reggel majd hívom :$
2012. máj. 17. 23:10
 14/17 anonim válasza:
Jerevánon laksz hogy 0,5ös pakkot kapnak?xD
2012. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem, befeleztek egy 1 g-os pakkot butus :D
2012. máj. 18. 19:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Fűtől nem fog senki se leugrálni egy hegyről. Sokkal óvatosabb olyankor az ember, könnyebben megijed. Inkább leülnek majd egy padra dumálni és röhögni.:)
2012. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
mi ketten szívtunk el még tavaly nyáron másfél két grammot haverommal és semmi bajunkse lett, csak nagyon elálmosodtunk ígyhát elköszöntünk egymástol és szépen hazamentünk mind a ketten aludni egy jót, másnapra 12 óra alvás után olyan kipihent voltam hogy csak na :) megjegyzem tavaly nyár óta nem szívtam füvet, és a tavaly nyári eset volt a második hogy füvet szívtam 18/F és egyáltalán nem is hiányzik, néha így haverokkal egyszer kétszer elmegy csak nem ekkora mennyiségbe hogy bealudjak tőle akár ülve is :))
2012. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!