Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kalocsán hol lehet cigit...

Kalocsán hol lehet cigit venni 18 alatt?

Figyelt kérdés
Nem akarok rászokni csak kiszeretném próbálni. Hol adják ki faitalkorúaknak? privibe írj!

2012. máj. 20. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha csak ki akarod próbálni, akkor elég egy szál is. Kérjél valamelyik ismerősödtől! Egyébként mindenki úgy kezdi, hogy csak kipróbálja.
2012. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem akarok ismerőstöl kérni egyik barátomat kiba*zták a sulból mert vki beköpte lehet engem is beköpnek...ezért akarok venni ha meg rászokok ez van.
2012. máj. 20. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen suli az, ahonnan kirúgnak dohányzásért?


És azért akarsz venni, hogy hátha téged is beköpnek, és téged is kirúgnak??? Semmit sem értek.

2012. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
15 sulit nem mondok. Ha kérnék ismerőstől akk lehet h valaki beköp érted? ezért nem akarom h tudják
2012. máj. 20. 18:02
 5/15 anonim válasza:

akkor ne ismerőstől kérj, hanem mikor este mész az utcán szólíts meg egy cigiző embert.


ennyi. nincs mit.

2012. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj.Azt hiszed olyan nagy dolog az a cigi, és aztán 40 évesen fekszel a korházban tüdőrák miatt.
2012. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mindig így kezdődik... 2 száltól is rá lehet szokni...

15/L

2012. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

Nem lesz tüdőrákja, attól, hogy cigarettázik, hagyjátok már ezt a hülyeséget. Gyakkérdéseken olyan rohadt sok orvos hallgató van...


Ettől függetlenül én sem javaslom, ha ilyen fiatal vagy, bár én már 12-13 évesen elszívtam az első szálat. Kipróbálni semmit sem tilos, csak ne odáig fajuljon a dolog, hogy napi 1 dobozt elszívsz, mert az már tényleg a káros listán van.


Amit az előzők írtak az igaz, ettől nem leszel menő, meg semmi, sőt inkább ma már jobban megbecsülik azokat, akik nem dohányoznak.

2012. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
haggyatok már az ilyen hülyeséggekkel h káros meg minden.. senki nem tud adni egy normális választ b+? ha nem azt írod amit kérdeztem ink ne fáradj...-.-
2012. máj. 20. 18:14
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ok, menj szívjad te bajod te egészséged.De aztán ne gyere ide vissza hogy hogyan szokj le.Főleg hogy vannak itt olyanok(köztük te is) akik nem hiszik hogya cigi káros, hát igen, vannak még hülye meberek.
2012. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!