Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Macskamentát cigiben próbálta...

Macskamentát cigiben próbálta már valaki? milyen a hatása?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A macskamenta csak a macskaféléket euforizálja..
2012. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt a drága macskamentát inkább idd meg teának.:)

Nem hiszem, hogy bármit is okozna cigiben, max extrém büdös lesz.

A Nepeta Panonica a táltosok itala, nem tubákja.:)

2012. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pannonica, no.:)
2012. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam, fele dohány-fele m.menta. Kibelbszottul szar füstje van, sercegve ég, cseszettül bebarnította a szűrőt, és ritka forró a füstje. Viszont a niko hatásán felül vmi furcsa állapotba kerültem, leginkább a részegséghez hasonlítható, de annak is egy tudatosabb, enyhébb változatához. Ez gyorsan átcsapott szedatív hatásba, leültem a székbe, és magamra figyeltem. Ebből ki lehet jönni, és vissza lehet zökkenni. Kellemes érzés. Viszont a füstjétől hányingerem lett, ezért vmit ettem: rántotthusi volt éppen kéznél. Azt vettem észre, hogy jobban odafigyelek az ízekre, jobban érzem őket. Viszont a hányingerem nem múlt el, szal volt egy rossz órám utána. Lehet, hogy ez a rosszullét azért következett csak be, mert 10 percen belül a 2. cigimet szívtam, amit a szervezetem nem igen tolerál (az első sima bagaresz volt).

Szal szerintem megéri kipróbálni, de én inkább csak, mint teát fogyasztom. Az íze nagyon bejön minden adalék nélkül, és nagyon jókat lehet tőle álmodni.


Haluzni ne akarj tőle, és a dzsóra sem hasonlít.

2012. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A macskamenta és a macskagyökér nem ugyanaz.
2012. aug. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!