Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt még olyan, aki nem...

Van itt még olyan, aki nem tud leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 13:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan,aki egyáltalán nem is akar?
2012. jún. 2. 13:49
 2/9 Ditta323 ***** válasza:
Én, mert most még nem akarok. Majd egyszer úgyis le kell tenni.
2012. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én kínlódok vele Kedd óta, de 2 szálat így is muszáj, mert idegbeteg vagyok. Elszívom, és nemhogy megkönnyebbülnék, még jobban utálom magam, hogy milyen gyenge vagyok, hogy nem bírom ki. Vettem e-cigit is, egy villa gané, nem ér semmit.

Folyamatos harcban állok magammal, az agyam állandóan kattog hogy nem, de a testem követeli, mert szédülök, és ingerült vagyok, és utálom magam ezért.

Szóval eddig én se tudtam, mert 2 szál így is elmegy naponta, igaz vékony gyenge, de annyit se kéne.

Nagyon le szeretném tenni. 10 éve szívom ezt a szart.

2012. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá!
2012. jún. 3. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 20évig szivtam,meg voltam győződve,hogy képtelen vagyok letenni.Most fél éve nem szívok.
2012. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratula:)
2012. jún. 5. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi. Szerintem ha valakiben tényleg megérik a gondolat,hogy abba kell hagyni,akkor nem is olyan nagy erőfeszítés kell hozzá.

Alegfőbb problémát a "lyukas órák,percek"jelentik.

Meg kell tanulni a dohányzás helyett hasznos tevékenységet cselekedni,még ha csak 10perc futás,vagy 10-15 fekvőtámasz legyen is az.Nekem ez volt az ami a erőt adott a dologhoz. Első alkalommal nem tudtam megcsinálni,8 szabályos fekvőtámaszt sem,most egy szuszra megy a 45,szériában másfél perc szünetekkel 120at is lenyomok.2hónap alatt értem ezt el,ajánlom mindenkinek,mert ez tényleg magabiztosságot ,és erőt ad a sikeres leszokáshoz.

2012. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nincs olyan, hogy nem tud leszokni valaki, csak olyan van, hogy nem akar.


A lényeg: meg kell tanulni cigi nélkül élni.

2012. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 Mondasz valamit.
2012. jún. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!